Kuşsporlu arkadaşlar galatasaraylı hüseyin göçek nasıldı bugün?

taa bir hafta önceden başladı taraflı medya yok hiç kırmızı görmemiş yok hakem gs liymiş yok şikeyapmış nasıldı bugün gs li hüseyin yarım metre taca çıkan topu devam etirdi oysaki aynı hakem 3 sezon önce tacınızı vermedi diye tam 3 ay ağlamıştınız buz gibi kırmızıyı penaltıyı vermedi sosa yasine yerde kasten tekme attı kırmızı yok işin özü gs bugün önce medyayı sonra hüseyin göceği sonrada beşiktaşı yendi var mı itirazı olan

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gs bugunhakemide yendi acik ve net. Taca cikantopa devam umut a yapilan penalti es gecildi en onemlisi sosayi atmayan adam nedim.

0|1
    0|0
    • daha birçok pozisyon abuk sabuk fauller sayesinde beşiktaş oynadı bence açık ve net bir şekilde hakem taraflıydı zaten kuş medyası bir haftadır bastırıyo meloyu atın hakem gs li bilmem ne bu maçın böyle olacağı belliydi minareyi çalmadan kılıf diktiler

• Ama tutmadı.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Sosaya gördüğü halde kırmızıyı vermedi

1|0
    0|0
  • kuşlar sesini kesti :D

0|1
    0|0
  • resmen maçı kat letti ıkı takım içinde

0|0
    0|0
    • maçı izlemediğin ve gs li olmadığın belli bir izle istersen sonra yorum yaparsın

• kardeş galiba sen izlemedin bastan sona kadar izledim ben merak etme sen yanlış yerden ızlemiş olabilirsin

• olmamali olamaz hakkimz di yenmek

0|0
    0|0
    • diyorum ki demekki ağlamakla olmuyor iyiysen çıkar hakemide yenersin şimdi hiçbirinden ses yok

• aynen hakemide yendik :) resmen tac'i vermedi penaltiydi vermdi

Yükleniyor...