Kızlar hoşlandığınız erkeği başka bir kızın yanında görünce sinir olur musunuz kıskanır mısınız?

Kızlar hoşlandığınız erkeği başka bir kızın yanında görünce sinir olurmusunuz kıskanırmısınız ?

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• yanındaki kıza da baglı bir durum. ama duygularımın pek sessiz kalmayacagı kesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• elbette kıskanırım, insan sevdiği kişiyi kıskanmaz mı hiç..

ama baktım ki çok samimi oluyorlar artık ümidimi keserim, vazgeçerim ondan

0|0
    0|0
  • Biraz izlerim baktım erkekde kızdan hoşlanıyor 2-3 gün biraz üzülürüm sonra kader kismet diye yola devam napalim :-)

0|0
    0|0
  • o kızı öldürcek kadar güç bile hissediyorum içimde ne kıskançlığıı :D

0|0
    0|0
  • Ful ergen paketi

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki,hangi kız?nerde,ne halde,ne alaka ya sevişse görünmeyecek yerde yapar.

0|0
    0|0
    • Aldatmak sadece sevişmeylemi oluyor ? Yoksa sevgilinin başka kılzarla flört edip sevişmemesi seni rahatsız etmiyor mu ?

• Sen olayı sevişme olarak anladın.Tipik türk kızı işte hahah

• Kizin kim olduguna gore degisir. normal arkadasiysa neden ariza cikarayim ki.

0|0
    0|0
  • Yooo kıskanmam

0|0
    0|0
  • Kıskanma duygum yok!

Sahiplenmeyi seviyorum ama!

0|0
    0|0
  • peki siz erkekler mesela bi kızdan hoşlanıyosunuz kız bi başkasıyla sohbet etse ve görseniz kıskanır msnz ya da yanlış anlar msnz?

0|0
    0|0
    • Evet.Ama ben kıskanmamaya çalışıyorum :D

• Şahsen bn fazlasıyla kıskanırım... Hele bide bişi de yapamıyosan böle uzaktan o bir iki daikika bir ömür gibi geçio :D

• çok iyi anlıyorum gerçekten öyle

• hemde nasıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ne zaman olduğuna göre değişir, eğer neden benim değilde onun yanındasın diyecek bir durumda ya da konumda hissediyorsa ya da öyle ise durum an itibari ile çok zor durumdasın demektir,suyuna git, he de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...