Sevdiğim çocuk neden arkamdan bakıp duruyor?

Tamam belki saçma bulacaksınız ama çok garip geldi :D

Önceden bi çocuğu seviyordum sürekli bakışıyorduk falan şuanda ara sıra göz göze geliyoruz da arkadaşlarım her önünden geçtiğimizde arkamdan baktığını söylüyor sonra saçını düzeltiyor. Bi kere bende yakaladım Bana bakıp saçını düzeltiyordu. Bu tamamen tesadüf mü yoksa başka bir şeyi mi var? Saçma farkındayım ama merak ettim :D

Sevgilisi de var ayrıca bana bakması anormal değil mi

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence dikkatini çekmek için yapmış senden hoşlanıyyor bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ergenlikte normaldir kadın popolardan ibaret düşünülür eğer fiziğine göre kalçada çıkıklık vs. varsa normaldir tahminimce sadece o değil sınıfın bütün erkekleride o kısıma odaklanmış olabilir daha saklayıcı bi kıyafetle bu durmdan kurtulabilirsin

0|0
    0|0
    • büyük olsa neyse diyecem...

• arkadaşım niye arkamdan bakıyo diyosun o zaman bizde ergenken arkadan sadece popo kısmına bakılırdı bak millet abaza yazmış sapık yazmış felan yanlış anlatmışsın derdini :D

• valla ben baktığımda kafama bakıyordu bakmadığım zamanı bilemem :D:D

• Ya kusura bakma da normalde böyle bir cevap verecek biri değilim tutamıyorum kendimi yazacağım. Hem arkadan bakma hem de saçıyla oynama aklıma direkt şunu getirdi; "Kaş bıyık çizsem ?"

0|0
    0|0
  • celik tencere kapagı bagla ne olur ne olmaz :)

0|0
    0|0
  • çoçuğu araştır biraz abazaysa ve lisedeyseniz böyle şeyler normaldir :D

0|0
    0|0
  • Arkandan bakıo hmmm. Latinlik falan varmı sizin ailede ?

0|0
    0|0
  • seviyorsa konuşmanız lazım

0|0
    0|0
  • adam tampon meraklısı herhalde :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek güzel çekici seksi bulduğu herseye bakar sevgilisi olsun olmasın arkandanda önündende bakar

0|0
    0|0
  • ortam kötü kolla g.tü

0|0
    0|0
Yükleniyor...