Kişiliğimi çözemiyorum, ben kimim? Bu kötü birşey mi?

Kim olduğumu çözmek çok zor geliyor bana .. Her an değişebiliyorum. Belki de bu beni ben yapanlardandır. Bir an gülerken, diğer yandan ağlayabiliyorum. Bir melek gibi iyimser olup, sonra şeytan gibi nedenler arıyorum...

Tam iyi havamdayken birden negatif bakabiliyorum.

Bu neden oluyor?

Güncellemeler:
burcum boga:D

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Her zaman böyle miydi? Yoksa sonradan mı oldu? Bu söylediğin şey kişilik haricinde ruhsal durum ile ilgili olabilir.

1|0
    0|0
    • herzamanmi bilmiyorum yeni herhalde...

• Sonradan oldu diyorsan psikolojik durum ile ilgili olabilir. Sorunu tanımalı ve kendini kontrol etmelisin.Şiddetli ve çok rahatsız edici bir durumda isen psikolog seçeneğini aklında bulundur.

• insanın değişimi eğer uzun zamana yayılıysa zaten gerekli bir şeydir ve kaçınılmazdır. sık sık değişiyorsan, kendini akarsuya bırakılmış, rotasını kaybetmiş bir ruh halinde bulabilirsin. bu nedenle bence duygu faaliyetlerini kontrole alıp düşünme faaliyetlerini arttırabilirsin. ne demek bu? şu demek, "farkındalık"

1|0
    0|0
  • kim olduğunu çözmene gerek yok bırak başkaları kim olduğunu çözmeye çalışsın. seni çok iyi tanıyan biri varsa onunla dertleşebilirsin. o dıştan baktığından iyi kötü yorumları ile sana yardımcı olabilir. ruh halinin değişken olması günümüzde normal bir şey, yediğimiz hormonlu gıdalardanmıdır içtiğimiz kireçli sulardan mıdır doktorlar bile çözemiyor. bunun için üzme kendini neşene bak.

0|0
    0|0
    • evet dogru ama once bence kendimi cozmem gerekiyor kimlerin ne cozduyu benim umrumda degil..kendimi cozersem ne isteyimi ne yapmak isteyimi anlarim...

kendini bilek herzaman en onemlisi bence..

• aynen bende de oluyor... 360 dönebiliyorum bende..

burcum ikizler :)

2|0
    0|0
  • alışkanlıklarını değiştir ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç hiç bir sorunun kalmaz ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Psikoloğa gitmelisin sinirlerin yıpranmış olabilir aslında bazen banada oluyor ses tonumu bile ayarlamaya çalıştığım zamanlar olabiliyor kızılmaycak şeye çok farklı sses tonlarıyla cevap verebiliyor kendime şoke olabiliyorum bazen sorunlarımız var sanırım:):)

0|0
    0|0
  • kova-ikizler-terazi? burcun ne? öncelikle bi kendi duyguların bi de yansıtman gereken duyguların olduğundan bu karışabilir.aslında senin bir kişiliğin var çünkü kişilik 5 yaşına kadardır o zamandan sonrada değişmez.birazda yaşından kaynaklı olmalı bende yaşamıştım.geçici bir süreç yaşıyosun.ve bunu düşünmeden hareket ne istediğini anlamaya çalış yaptığın davranışlarla ama topluma göre davranma bi süre ne olduğunu anlayana kadar sadece isteklerinin doğrultusunda git.

0|0
    0|0
    • bana mı dedin? :O şaka anladım :D hımmm burcuna göre ters orantılısın :D için rahatlayacakmı bilmem ama geçici bir süreçtesin.sadece içinden ne geliyosa yap bu aralar bak bakalım sen nasıl bir insansın :)

• kişilik bozukluğu yaşıyorsun ilerde hastalığa çevirebilir yani şizofrenı uzmanına git..

0|0
    0|0
  • Ben de on sekiz yaşımdayken böyleydim. Zamanla dengeni bulursun. Senin yaşındaki bütün ergenler aynı sorundan müzdarip.

0|0
    0|0
  • Bende ikizler burcuyum ve yazınlanlara katılıyorum. Bir an ağlarken birden gülmeye başlayabiliyorum. Bu bir kişilik bozukluğu değil, biraz da gençlikten kaynaklanıyor tabi ama ne yapalım biz böyleyiz ((:

0|0
    0|0
  • Yok canım ya neen kötü olsun.Kendini bırak ve anı yaşaa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...