İlgi çekici bir kompozisyon... (:

Evet arkadaşlar bu gün merak ettiğim bir yarışmayı burada denemek ve görüşlerinizi almak istiyorum (:.. Bu gün küçük kuzenlerimden biri okulda neler işlediklerini öyle sevimli anlatıyordu ki bir bölümü dikkatimi çekti olay şöyle gerçekleşmiş öğretmen sınıfa girmiş ve kağıt kalemlerini öğrencilerin önüne koymuş tahtaya İNSAN NEDEN DEĞERLİDİR? diye bir soru yazmış ve kompozisyon olarak anlatmalarını yazmalarını istemiş öğrencilerden .. Peki bu soruyu ben sizlere soruyorum ve cevaplarınızı merak ediyorum Evet arakadaşlar insan neden değerlidir (bakalım ne kadar ilgi çekici yaratıcı cevaplarınız var (: )

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• akıl sahibi olduğu ve karşı tarafla konuşarak anlaşabildiği için değerlidir insan. yüce yaratıcı da

yaratılmışların en şereflisidir insan diyor. bu bakımdan da değerlidir insan. saygılar.

1|0
    0|0
    • hem cevabın :) teşekür ederim hemde böyle sorulara cevap oranı az olduğu halde cevap verdiğin için :)

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsan kendini değerli sanar. "Yaşamın kutsallığı" gibi şeyler uydurur, kendini çevresindeki diğer canlılardan farklıymışçasına kategorize eder, bununla yetinmez hepsine de ölmüş bir dilde isimler verir. İnsan, değerli değil; bildiğin o* çocuğudur.

0|0
    1|1
    • eksiyi ben vermedim. :)

onun haricinde her şeye değerli dese? yani değersiz bir şeyi de değerli yapsa?

• Yine bizim uydurduğumuz bir şey olacak. Safir değerli bir taş olarak addedilir ama bu safirin bildiğin alüminyum oksitli taş olduğu gerçeğini değiştirmez. Hepsi yafta bunların.

• en azından insanın üstün bi yanı olmaz öyle.

ama dediğin doğru tabi.

• "İnsan değerli değildir."

Giriş:İnsan

Gelişme:değerli

Sonuç:değildir

3|1
    0|0
  • en üstün varlık olduğu için değerlidir yaz

0|0
    0|0
  • galatasaray'lıysa değerlidir.bende bıktım veletlere ders çalıştırmaktan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...