Arkadaşlar çıkmazdayım bir el uzatabilecek misiniz?

Hayatıma biri girdi. Yani beni çok etkiledi bana duygularını söyledi . Bende boş olmadığımı söyledim. Ama şuan zamanı olmadığını söyledim. Doğru bir zaman değil ikimizde üniversiteye hazırlanıyoruz. Bunları baştan söylemiştim ben. Ve hep benim yanımda olacağını zamanı geldiği zamanda elimden tutacağını düşünüyodum en azından öyle bir umut bağlamıştım. Bu şekilde devam ediyorduk konuşuyorduk dersane arayıcılığıyla görüşüyorduk beraber oturuyorduk takılıyorduk vesayre. 2 gün önce benimle hiç konuşmuyordu. Israr edince konuşmaya başladı . Hani sanki ben onu oyalıyormuşum gibi bir konuşma yaptı bana ve ben çok kırıldım aklımdaki düşünceleri hayalleri yıktı resmen. İnsan sevdiğini beklemez mi dediğimde beklemem için bir dayanak vermiyorsun dedi. Ne verebilirim ki ben dayanak olarak benim ona bekle demem onu bekletmem bile bir dayanak aslında ben onun duygularının karşılıksız oldugunuda söyledim. Ve bi kaç gündür mesajlarıma cevap vermiyor. Ne yapmalıyım üstelemeli miyim yoksa vazmıgeçmeliyim?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Seni seviyorummmmmm de:)

0|0
    0|0
    • Ama beni çok kırdın düşüncelerimi yıktı. ve hala ben üsteliyorum ben mesaj atıyorum o bana zar zor mesaj atıyor bazen hiç atmıyor bile..

• Ozaman sende uzakla$, Ayni $eyi hissederse seni anlayacaktir seviyorsa:)

Erkekler Ne Diyor 1

• karşılıksız ise boşver bence artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çocuk da haklı sende haklısın. Ancak bitirmemelisin bence...

0|0
    0|0
  • üsteleme ki o seni merak etsin (:

0|0
    0|0
  • sen bişi hissetmiyorm diyosun anladığım kadarıyla üsteleme ileride ona bişi hissediceğinin garantisi yok vee bekleyemiyosaa zaten ondan da hayır gelmez boşver çok gördük öyle ömrünün sonuna kadar bekleyenleri falan hanii nerdeler ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...