Kızın amacı nedir sizce

arkadaşız bayadır ve sürekli. olarak konuşuyoruz.birgün mesaj atmazsam trip atıyor niye atmadın diye,sonra sen konuşmak istemiyorsun gibi şeyler söylüyor.bugün de sana resim yapayım dedim öyle gereksiz muhabbet ederken.millet neler yapıyor sen de anca resim yap diyor.sonra da işte ne güzel videolar var internette aç bak dedi.sokaktan veya arkadaşlarını toplayıp birşeyler söyletiyorlar dedi.ben de seni seviyorum gibi mi dedim uzun iş dedim.tamam uzun sürer yapma sen dedi.ben de anlamamış gibi bi daha sordum ne diyecekler dedim bilmem onu da sen bileceksin dedi amacı nedir sizce

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kız senden hoşlanıyor belli . Mesaj atmadığında trip atıyorsa bunu baştan anlamalısın zaten. Senden beklentileri var. Eğer sende ona karşı birşeyler hissediyorsan istediklerini yap yani hoşuna gidicek birşeyler söyle. Sana senin duygularına bağlı birşey. Belli sana karşı birşeyler hissediyor ve senden birşeyler bekliyor.

0|0
    0|0
    • ben ondan beklemekle hata mı yapıyorum.onun hislerini anlıyor gibiyim ama yine de sağı solu belli olmazsa diye ondan korkuyorum

• Arkadaşlık isteği gönderdiimm , kabul edersen anlatacağıım mesajda (:

• tamamdır :)

Kızlar Ne Diyor 5

• birincisi once git bir Turkce ogren..deyer vermek degildir o '" deger "" vermektir.. Ikincisi elalemin surtunmesi seni neden bu kadar iligilenidiriyor.. Hic usanmadan internetin basina bunu yazmak icinmi geldn sen yaa. Avrupadaki turkleri neden sevmediklerine hic sasirmadim !

0|0
    0|0
  • Amacı işte aşikar senin onu şımartmanı istiyor, da asıl merak ettiğim nasıl bir resim yapacaktın ona

0|0
    0|0
    • öyle resim derken maksat konu olsun diye söylemiştim.sevgili değiliz ki niye şımartmamı istiyor

• zaten bana pek inandırcı gelmedi de o dedikleri.peki planım ne olmalı teklif etme vs konusunda :)

• ne hissediyorsan onu yap

• liseli genjolar.yola yaz kocaman a şıkkı diye.

0|0
    0|0
  • Özenmiş, yazık.

0|0
    0|0
    • yaparsam nasıl bir tepki verir acaba

• Yol ver, ömür törpüsü belli ki.

• neden ki.yani oyalanmak mı istiyor

• sevgili olmuyorsunuz diye sana kızıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bişiler beklio senden

0|0
    0|0
  • Kız ne kadar odun olduğunu tespit etmeye çalışıyor acaba sınırları zorlayacak mısn merak ediyor...

0|0
    0|0
    • odunluk konusunda sınırları zorlayabileceğimi düşünüyorum.ama sonuçta arkadaşız gidip öyle bir video yapmak abes kaçmaz mı

Yükleniyor...