Günde 2 saat spor?

günde 2 saat spor yapıyorum ama 2 saati hiç durmadan yapmıyorum bunu sabah ögle akşam diye bölmüşüm sabah 40 dk cardio , ogle 30 dk pilates , akşam ise 50 dk boyunca dans ediyorum. çokmu yüklenmiş oluyorum kendime? bu arada bir 10 kilo vermem lazım.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• :D Vücut 40 dk tamamen ısınır ve vücuttan ısı başlayınca kilo vermeye başlarsın sporun yanında protein ağırlıklı beslenmen lazım birde kalp atışlarının yükselmesi lazım kendini öldürme dikkat etde yağ yakıp fit olmak istiyorsan bu dedıklerıme uygun bir spor programı yap :)

0|0
    0|0
    • hmm 40 dk dan fala cardio kas yakar ama

• tamam 1 saat yaparım :) tesekkurler

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende spor yapıyorum tanıdığım en az 10 tane spor hocası var macfit te olsun myclup ta olsun hiçbiri hergün spor yap demedi :)

0|0
    0|0
  • 40 dk dan sonraki cardio kas yakar vs diyen arkadaşlar olmuş, yaptığın cardionun o biraz nabzı ile de alakalı, sen 40 dakika boyunca 160 nabızda yaparsın ve evet kas yıkımı olmaya başlar, ancak 40 dk 140 nabızda kalırsın yağ yakımı hala devam eder, yaptığın sporda bir abartı yok beslenmeye dikkat et yeter.

0|0
    0|0
  • Vucut her turlu kalori yakior bence hicbir sıkıntısı olmaz aksine vucudun hareketsiz kalmadigi icin metabolizmanda hizlanir

0|0
    0|0
  • Boş çalışıyon.
    Anladığım bu

0|0
    0|0
    • sebep

• pilateste skinny jeans ı yapıyorum cardio olarak uvvfitness in 10 haftalık interval programını uyguluyorum dans zaten hobim. öyle yani

• İyisin iyi.
      Faydasını gorursun ama
      Bilinçsiz yapıtığın için yarı faydasını ya gorursun ya gormezsin.
      Pilatesi de reformer masalar olmadan yaptığın surece bir işe yaramaz

Kızlar Ne Diyor 3

• Yoo çok iyi bence

0|0
    0|0
  • İyi ama yediklerinede dikkat et verirsin kolayca

0|0
    0|0
    • diyet yapıyorum tabii

• bu kadar kısa sürede verilince geri alınıyor ama ben sporu bırakmayı düşünmüyorum yani istediğim sonuca ulaşınca programı hafifletecem tabi ama bırakmayı kesinlikle düşünmüyorum

• Birakma zaten koruyamazsin birakirsan

• cok araht erir böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...