B. münih', i R. madrid, barcelona ve m. united seviyesinde ve popülerliğinde görüyormusunuz?

Biliyosunuz robben ve ribery sayesinde b. münih 4-5 sene avrupa futbolunda adından söz ettiriyor üst düzey takım olarak görülüyor (robben ribery sonrası yine 2. sınıf takım olacaklar ) peki şu an B. münih', i R. madrid, barcelona ve m. united seviyesinde ve popülerliğinde görüyormusunuz?

• hiçbir zaman o takımların seviyesinde ve popülerliğinde olamazlar
    50% (1)29% (2)33% (3)Oy Ver
  • diğer
    50% (1)71% (5)67% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bayern münih şampiyonlar ligi kupasını barcelona ve united den daha fazla kazandı. Futboldan anlıyorsan yorum yap. 4-5 senedir roben ve riberinin sayesinde adından söz ettiriyomuş. Hahaha

0|0
    0|0
    • robben ribery 31-32 yaşındalar bir iki sene geçsin görürsün münihini :))).

• tamam bu yazdıklarımı unutma ama

Kızlar Ne Diyor 2

• Şuanki Manu'dan daha üst seviyedeler zaten + disiplinliler. Robben ve Ribery en iyileri , tek iyileri değil

0|0
    0|0
    • tek iyileri değil derken

• Cimri değil altyapısından adam çıkarabildiği için gereksiz harcama yapmıyor sadece :)))

• cimri değilmi tamam tamam :)))).

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dunya devı olmak için basarıların devamı olmalı. Kemik kadro kurulmalı. Effenberg gıbı maldini gıbi nevılle gıbı ramos gıbı gutbolcular uretmeli

0|0
    0|0
    • sorum için ne diyorsunuz?

• Sorunun cevabı , beş sene basarılı sonra pıyasada yoksa , dıger takımlarla boy ölçüşemez !!!

• hkalısın

• Elbette evladım, robben ve ribery gidince ellerindeki parayla ya da altyapıdan yerine yenileri gelecek, büyük takım Münih.

0|0
    0|0
    • alt yapıdan bir oyuncu direk robben ribery gibi admaların yerini dolduramaz. parayla diyorsan b. münih cimri bir takımdır 70-80 verip oıyuncu almaz

• Bu takımları bayern seviyesinde görmüyorum. barca bu sene bayernle aynı seviyeye çıktı ama sadece bu senelik oda.

0|0
    0|0
  • Görmüyorum

0|0
    0|0
    • aynen peki açıklarmısınız nedenini

0|0
    0|0
Yükleniyor...