Fitness dan anlayanlar lütfen bir bakın?

kendim evde six pack filan çalışıyorum baya belirginleşti ama sanki uzun süredir bir değişme yok gibi hissediyorum ne yapmalıyım stadda 1 haftadır koşmaya başladım ne gibi faydası olur? göğüs kaslarını ve kol nasıl geliştirebilirim evde?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok hızlı koşma kas seviyesini düşürür vücudun belli bir seviyeye geldikten sonra ilerleme çok az olur birde protein agırlıklı beslenmiyorsen supplementler kullanman lazım

0|0
    0|0
    • koşmak faydalı olurmu peki , supplementler ne oluyo yardımcı olurmusun?

• Barfiks demrinde yapabilirsin ama üst düzeyler için o tavsiye etmem başına bişey gelir bide sebebiyet vermek istemem :D

• peki teşekkür ederim :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaslar bazen aynı hareketlere alısirsin böyle anlarda gelişimi durur ne yazık ki değişiklik gerek böyle zamanlarda biraz araştırma yap çalıştığın hareketlerin daha zorlarini dene vücudunu zorla bu şekilde gelişimi durmaz devam eder bunun dışında koşmak güzel koşmanin kasa bir zararı falan olmaz ve protein tozuna bence gerek yok doğal proteinler dene spordan sonra sut iç haşlanmış yumurta ye peynir ye haşlanmış tavuk ye sana kalmış

0|2
    0|0
  • Devam et yalnız sabır ve azim koşa sürede hiç bişey elde olmadığı gibi insan vücududa öyle yavaş yavaş gelişir. Düzenli beslen haftada 3-4 gün spor en az 1 sene geçsin 😉💪

0|0
    0|0
  • dumble calıs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• merhaba yağ oranını %10 seviyesine çekersen kasların belirginleşir protein ağırlıklı beslenirsen vücudun daha çabuk toparlanır boy ve kilonu bilirsem daha fazla yardımcı olabilirim sürekli aynı hareketi yaparsan belli bir seviyeden sonra gelişim azalır vücudu şaşırtmak gerekli kol kasları için ağırlık kaldırman şart göğüs için omuzlar açık omuzlar kapalı ve elmas şınav yapabilirsin

0|0
    0|0
    • boy 174 kilo 62 yağ oranının az olduğunu düşünüyorum çünki her yerde az mıktarda kas belli oluyo

• amacım kasları daha belirginleştirmek

• sadece evde çalışarak olmaz spor salonu şart bu arada hızlı koşmakla tempolu koşmak arasında fark yoktur iyi protein ile beslenirsen kas kütlende azalma olmaz spor salonuna yazılırsan istediğin hedefe daha kolay ulaşırsın koşmak tüm vücudu çalıştırır sırt kasların karın kasların dahil zaten ayakta dururken bile karın kaslarımız çalışır buna ek olarak koştugun zaman kondisyon kazanırsın evde yapılabilecekler sınırlı oldugu için hiç bir zaman salon avantajını sağlamaz

• Koşma kondisyonunu arttırır dayanıklılığını arttırır. Evde başla bişeyler yapmaya ama 1 kez hipertrofiye uğratırsın kaslarını 2-3 kez değil bunun hep olmasını istiyorsan salona yazılmadan o iş yaş kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Six pack'i hangi hareketle çalışıyosun? Sadece mekik mi?

0|0
    0|0
  • Six pack için vücut yağ oranının %2 olması lazım, göğüs ve kol için şınav setleri yeterli.

0|0
    0|0
    • yağ oranım azdır büyük ihtimalle , teşekkürler

• @TchuTchuTcha evet %2 iç organları korumak için bile vücudun yağa ihtiyacı var %2 yağ oranında bu yağ karınamı kollaramı omuzamı bacaklaramı yoksa iç organlaramı gitsin duyduğunu söyleyince internet ortamı böyle oluyor işte

• %2 değil ne kadar kaynak olursa olsun adamlar kendileri belirtiyorlar %4 olduğunu 4-5 ten dahada fazla inemez steroidli adamlar bile inemezler yağ vücut koruma mekanizmasıdır ve vücut asla kendine 2 kilo yağ bırakmaz. İstediği kadar kilo versin bir insan yağ sınırı maksimuma ulaştığı zaman kaslar ve sudan yemeye başlar

Yükleniyor...