Spor mu giyinmeliyim klasik mi? Yaşım ve görüntüm pek uyuşmuyor.

39 yaşındayım ama çevrem daha az gösterdiğim konusunda ısrarcı. aslında klasik giyiniyordum lakin bu ara spor giyime sardım etkilenerek. sizce giyim ile yaş bağdaşması gereken bir durum mudur?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Uymalı yinede ve bulundugun ortamada bağlı

Takım giymeyebılırsın tabıkıde spor gıydıgındede fazla abartma derım o zaman bıraz ozentı gorunebılır gomlek kanvans veyA lacost giyebılırsın,birde fitsen bıraz daha spora yonelebılırsın kaldırır fakat gobek varsa bıraz klasık secmenı onerırım

aslında bu zamana kadar belırlemışsındır hgangısının senınle daha cok butunlestığını

0|0
    0|0
    • göbek yok yani abartılı yok fit bile sayılabilirim,ben klasikden yanayım aslında ama sporda fena durmuyor aslında :)

• :)o zamn h ıçı klasık h snu spor tkıl

• Klasik spor kombinasyonu uygulayabilirsin mesela canvas pant. altına diesel tipi spor klasik bir ayakkabı üstüne keten veya organic kumaş bir gömlek olabilir jars içermeyen çok şık olacağından eminim , yaşına göre giyinmek doğru bir şey tabiki kalkıp 50 yaşında bir hanımın kilot şort giymesi bence abes olurdu Ajda pekkan hariçç ;-)

0|0
    0|0
  • Ne fazla spor (yaşına gitmez) nede fazla klasik (olduğun büyük gösterir) giyinmelisin.

Ortasını bulmalısın. Mesela üstüne bir ceket atarsın ama ayakkabıda klasik tercih etmezsin.

0|0
    0|0
  • sende yakışanı gıy yaşına gideni değil

0|0
    0|0
  • Andropoza girmiş erkek görünümü vermediğin sürece sorun yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Üstadım dert edinmeyin.. Zaman itibari ile kim yaşına uygun giyiniyor ki?.. Henüz yirmilerinde bile olmayan genç kızlarımız saç, makyaj, kıyafet derken 25-26 yaşlarında gösteriyorlar ta ki ağızlarından iki kelime çıkmaya görsün:) orta yaşlı kadınlarımız ona keza genç kızlarımıza özenip dar pantolonlar renkli çoraplar hatta punk saçlı tipleri bile görmek mümkün aralarında..Yani ülkem

"kimse kimsenin umurunda değil" i çoktan söylemiş.. Siz aynaya baktığınızda kendinize nasıl yakıştırıyorsanız en yakışanı o dur.. selametle..

0|0
    0|0
  • Ben 30 yaşındayım spor/klasik giyiniyorum , halı saha maçım yoksa tamamen spor giyinemiyorum kendime yakıştıramıyorum .

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • Tabiiki yas ile giyim bagdasmali herkes yasina gore giyinmeli 50 yasinda adama cikip LC Waikiki giydiremezsin yasina gore sokakta spor giyin ozel gunlerde klasik..

0|0
    0|0
  • Spora fazla yüklenmek iyi değil. Klasik agırlık gıyınmek hoş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...