B. Münih bu kadar parası olmasına niye çok cimri bir takım?

belki avrupadaki en büyük ekonomik güce sahip takım ama cimrilikte üstlerine yok asla bir futbolcuya 50 milyon euro vermezler asla R. madrid, Barcelona ve M. united gibi bonkor değiller ve asla bu takımlar gibi popüler takım olamayacaklardır..4,5 senedir robben riberynin kaymagını yiyorlardı ve bu seviyede kalmayı başardılar şimdi onların yaşları 31-32 oldu ve sürekli sakatlık yaşayan oyuncular bu oyuncularda gittiler mi yine 2. sınıf takım olacaklarını eski yerlerine hakedecekleri yerde olacaklarını düşünüyorum ama merak ediyorum niye bu kadar cimriler? geçen rekor gelir kırdılar 530 milyon euro ile adidasla 900 milyon euroluk sponsorluk imzaladılar peki bu kadar bir dünya parayı ne yapıyor bunlar?

• sonuna kadar katılıyorum sana haklısın
    60% (3)30% (3)40% (6)Oy Ver
  • diğer
    40% (2)70% (7)60% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• M. united nesi bonkör teknik direktör Alex ferduson gittikten sonra takım berbat oldu bu yüzden 2 senedir takım acayip para harcıyor ama nafile ilk 8'e giremedi geçen sene, bu sene şampiyonlar ligine bile gidemiyor o kadar di maria falcao felleainiyi almalarına rağmen mata falan takım yapamıyor b. münih ise transfer yapıyor ama doğru kişileri alıyor fazla para harcamaya gerek yok onlar için oyun sistemi belli
    Gelelim real barca ya onlar her sene flash transferler yapmak zorunda neticede kazanmadıkları kupa yok taraftar yeni oyuncu istiyor açlar adeta ayrıca yeni transferle ne kadar forma satışı yapıyor bir de bu yönden düşün

0|0
    0|0
    • ben manunun fergie zamanında persielere veronlara, nistelrooylara, stamlara, rooneylere ne kadar para harcadıgını iyi hatırlıyorum ama? b. münihinde kazanmadıgı kupa yok hatta kupa olarak bakarsan fc Barcelonadan daha başarılı takım. ama çok cimri takım robben ribery yaşlandı artık sence robben ribery olmadan bu seviyede kalabilirler mi? ya da şöyle diyim okadar parayı ne yapıyor bunlar?

• Yani oynadıkları futbolu seviyorum ama fan denilir mi bilemem :)

• eee bu takım robben riberysiz 2. sınıf takımda olacagını iyi biliyorsun değilmi :):).

Erkekler Ne Diyor 8

• bir kızdan şaşırtan araştırma

0|0
    0|0
    • neden ki :)))?

• ahahaha saçmalıga bak :():))))

• biz ne bilek muhasebesini biz mi tutuyoruz paranın :D

• bence saçmalıyorsun

0|0
    0|0
    • neden?

• dünya kadar parası olan r. madridi herkese 100 milyon veren takımın sonunu görüyorsun

• çünkü önmeli olan oyuncu yetiştirmek para olmadığından değil eğer senin dediğin gibi yaparsalar arap sermayesi damgası yiyolar karizmayı sarsar bu yüzden

0|0
    0|0
    • neden peki r. madrid barcelona ve m. united bu damgayı yemiyor? hatta bu takımlar arap sermeyali takımlardan çok daha fazla parca harcıyor sermaya takımları finalsal fair play e takılıyor çünkü.

• ben hiç sanmıyorum robben riberynin yerini 60-70 milyon euro harcayıp dolduracaklarını

• götze lewandowski martinez o kadar para verdiler bir alman takımı en çok kanatlara yatırım yapar oyun tarzı bunu gerektiriyo doldurur bence

• kaç para alacağını vermediler

0|0
    0|0
  • Nerede cimri o kadar yildizlar varken niye para boşuna harcasin

0|0
    0|0
    • cimri takım tabiki. robben ribery yaşlandı ve 1-2 seneye kalmaz yine 2. sınıf takım olacaklardır

• Sanane la usyelik kizsin?

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Neden cimri olmasınlar adamların önlerinde örnek var geçmişte dortmudun yaşadıkları var dortmudun yaşadıklarını münih yaşasa kolay kolay toparlayamaz çünkü alt yapıdan sürekli futbolcu çıkartan takım değil. Başarı giderse reklam her şey gider kulüp belli bir süre sonra para kazanamaz hale gelir ve adamlar bütün kasayı bir futbolcuya dökmek yerine 4-5 yılın planlamasını yapıyolar

0|0
    0|0
    • sen sanırım yazdıklarımı okumadın

• rob ve riberynin ekmeiğini yediler bu seviyede kaldılar rob ribery bittimi görürsün 2. sınıf takım olup ya da olmayacaklarını

• olmazlar merak etme dortmud çıkartır münih yer :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...