Sizce onu aramalı mıyım?

Arkadaşlar sevgilimden ayrıldığım sıralarda okuldan biriyle tanıştım.Benim yaşımda ve her şeyiyle bana çok uygun.Vizelerden önceki son Cuma günü buluştuk en son.Ama onun oturduğu evde arkadaşlarıyla sorunları başladı, ailesel sorunları da başladı.Üstüne bir de sınavlar başladı.O günden beri buluşmadık ve fazla konuşmadık.Bazen acaba görüşmek istemiyor mu diye düşünüyorum ama istemeseydi Facebook'tan da silerdi beni herhalde diye düşünüyorum ve aramamasını kişisel sorunlarına bağlıyorum.Şimdi aranızda sana değer verse sorunlarını anlatırdı falan diyenler olabilir.Ben onu da düşündüm ama sorunların anlatılmasının çözülmesine bir katkısı olmadığını biliyoruz, o yüzden zaten anlatmasını değil, gidip sorunlarını çözmesini isterim zaten.Bir kaç gündür onu aramayı düşünüyorum, görüşmek istiyorum, aynı şehirdeyiz çünkü ve çok özledim.Sizce aramalı mıyım? Nasıl bir tepki verebilir?

• Ara.
    A seç
  • Arama.
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu arada vizelerden öncesinde sevgili olarak takılıyorduk, bu da ek bilgi olsun.Buluştuğumuz ilk gün çok etkilendim zaten.Akşam da sahilde bana sarılmış, alnımdan öpüyordu :) Alnımdan :)

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• güzel duygularla hoş zaman geçirmişsiniz... ancak en son cuma dediğine göre 7-8 gün oluyor..görüşmüyorsunuz... bir sen arasan. ki bu aramayla beraber... niyetide anlaşılır... madem çok etkilendiniz, hoşlandınız... bence sen ara :)

1|0
    0|0
    • Cevabını ilk okuduğumda arama diyeceksin sanmıştım :) Ama 10 günü geçti görüşmediğimiz.Arayacağım..Çok hoşlandım :)

• Rica ederim ve teşekkür ederim iyi dileklerin için :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Araman desen de

5000 liraya iddaaya girerim arıyacaksın!

1|0
    0|0
  • Ara konuş nabza göre şerbet ver..

1|0
    0|0
  • arama sakın onu

0|0
    1|0
    • Sen kesin eski sevgilimsin :) Niye gizlisin yoksa?

• Git işine.

• yapma beyav noldu gene ya şimdi ne kızarsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...