15 trilyon çıkarsa lotodan.. Ne yapardınız ya da 1 trilyon çıkarsa?

İlginç bir şeyler yazın bakalım neler yapardınız?

Ben diyetimi bozup gider bir markete en pahalı çikolatalara saldırırdım. Okulu bırakırdım. Açıktan okurdum. Başka bir yere taşınırdım. Ve gezmeye başlardım :D

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye söylemeden topuk :D :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 15 milyon olarak algılıyorum ve deva ediyorum...İlk yapacağım şey gidip parayı almak (aileme haber vermeden) sonrasında okula gider , "istifra ediyorum la öğrenci değilim artık , iş adamı olcğam" der ve ailemde herkesin adına hesap açar onları hayata bir sıfır yenik başlamayacak kadar para koyarım ( kardeşlerim için özellikle bu söz).Sonra giderim hayallerimin ülkesi isveç'e (üniversite kayıtlarına yetiştiğimi varsay ) sonra hem okurum , hem isveç kızları raat yani...ki bu 1 milyonlada yapılınablir,15 milyonlada ...

0|0
    1|1
  • Bana çıkarsa hepsiyle tekrar loto oynardım <3

0|0
    0|0
  • buyuk bır kısmıyla cocuk okuturum , ac ınsanları doyururum, okul yada evsızlere yuva yapardım.

0|0
    0|0
  • uzaya seyahate katilacak 3. turk olurdum

0|0
    0|0
  • alır parayı terkederdim buraları

0|0
    0|0
  • 15 trilyon çıkma ihtimali yok çünkü loto 22 trilyon veriyor bu akşam.

0|0
    0|0
  • taksime büyük son teknolojiyle donanmıs bi hela yaptırırım maksat halka hizmet

0|0
    0|0
  • Bankaya kor,aylık faizi ile geri kalan yaşamımı çalışmadan geçiririm,zaten onun faizi yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Önce kendimi şekillendirdikten sonra yardımım dokunurdu tabi. 15 Trilyon nedir abi?

100 Tl ile ayakkabımı siliyorum zaten ben.

1|0
    1|0
  • Geleceğe yatırım, kolay yoldan hedefime ulaşırım.

0|0
    0|0
  • fakirlere verirdim çünkü o paradan bana hayır gelmez o parada birsürü insanın umudu var ..

0|0
    0|0
  • 15 trilyonum var ve ben hala burdayım öylemi

hay ben zekamı...

0|0
    0|0
  • iyi şeyler yapardım.

0|0
    0|0
  • önce bi oturur kendime gelmeye çalışırım :D

0|0
    0|0