İnsan görmediği maça gidemediği bir takımı nasıl tutar?

Arkadaşlar sorum size insan maçına bile gitmediği takımı nasıl tutar mesala adam Ankara oturuyor Fenerbahçeli ya da Galatasaraylı ne semtini görmüş ne maçına gitmiş bir takımın nesini sevebilir dünya futboluna baktığımız zaman bir tek Türkiyede böyle acaba Türkiyede takımlara değilde kupalara başarıya mı aşık insanlar anlamıyorum.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok saçma değil mi sence de bu dediğin? Dünya kupalarında neden hiç görmediğin bilmediğin heriflerin takımını destekliyorsun o zaman içten içe? Şahsen ben kendi adıma konuşayım, kendimi bildim bileli Beşiktaş'lıyım. 3 sene öncesine kadar imkanım yoktu ne semtini gördüm ne stadına gittim ne maçına gidebildim. Yine de kopamadım. Sebebi başarı değil, Beşiktaş'ın aşırı başarılı bir takım olmadığı su götürmez bir gerçek. Renklere aşkım desem, mesela neden Juventus değil, ne bileyim St. Pauli değil de Beşiktaş? Öyle bir mevzu değil bence. Sıcaklığını seversin ne bileyim sabit bir tutumu vardur onu seversin, genel olarak destekleyen insanların tutumunu seversin. Zaten mevzuya şöyle bakınca bir düşün, babasıyla aynı takımı tutmayan kaç kişi var çevrende? Aslında onu gördüğümüz için çoğumuz bir takımı desteklemeye alışıyoruz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben gidiyorum maçlara her maçı takip ederim kupayı boşver renklerine aşığım

0|1
    0|0
    • Hangi takımlısın

• Ya onlar laf olsun diye tutuyo maksat hava olsun

• evet işte bende bundan bahsediyorum teşekürler

• Evet ve bunlar genelde renklilerden oluşuyor.

0|1
    0|0
    • Renklerden oluştuğunu sanmıyorum mesala İzmir göztepe oturan biri neden galatasarayı tutuyor? Göztepenin rengide sarı kırmızı galatasarayında mesala ankarada oturan biri neden ankaragücü yerine feneri tutuyor ikiside aynı renk ama Ankaragücü diyince sevmiyor

• Dediğin gibi işte başarıya aşıklar renklere değil.

• bir takimin oynama tarzini seviyorsan oyunculariyla sempati kurabiliyosan o takimi tutmak istersin

0|0
    0|0
    • Oynama tarzi her sene değişir kardeşim mesala galatasaray 2010 senesinde ne haldeydi 2 sene sonra şampiyon oldu 2009'da Bursaspor ne haldeydi 2010'da mucize yaptı şampiyon yaptı oyun tarzi her sene değişir

• garip biraz her neyse sohbet için teşekürler

• rica ederim efendim görüsleriniz enteresan iyi günler dilerim

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynen öyle. Herkes güçlüden taraf. İnadına Trabzonspor😃

0|1
    0|0
  • ya ne diyosun kardesim sanki Avrupa'da adamlar ronaldoyla messiyle kahvaltı ediyor

0|0
    0|0
    • Ronaldo ve messi diyorsun adamlar dünyanın 1 numarası

• ya simdi benim dediklerimle bu senin yazdığın cevabın ne alakası var?

• Malesef öyle Türkiyede Türkiyede Sarıyerspor 19 tane şampiyonluk yaşasa Sariyerspor'un milyonlarca taraftarı olur takım tutuyoruz diye geçiniyoruz

0|1
    0|0
Yükleniyor...