Haftada 1.5 , ayda 6 kılo vermek tehlıkelı mı?

arkadaslar 35 kılo fazlam var. haftada 1.5 , ayda 6 kılo vermek cok mu tehlıkelı? yanında her gun 45 dk leslıe sansone egzersız programını yapıcam.. bu egzersız vucut kılo verırken sarkmaları da onluyormus. cok sabırsızım ben :( bu huyumu hıc sevmıyorum ama bole ıste... hoslandıgım bı cocuk var onun karsısına cok guzel cıkmak ıstıyorum cok sasırsın 3 yıldır hıc bı sekılde gorusmedk zayıflaynca face ınstagram acıyım goruncu sokkk olsun ıstıyorum.. zayıflarken vucudum sarksn falan da ıstemıyorum bana yardımcı olur musunuz :(
not : 95 kıloydum 3 ayda 10 kılo verdım su an 85 kıloyum hedefım 50 kılo

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• 1.5 ayda 10 kilodan fazla verdim dusun

0|0
    0|0
    • owww maasallah tebrık ederım canım nasıl basardın kactan kaca dustun

• rıca ederım canım ben ıcımden gelenlerı soledım ozelıne yazıyom ordan sohbet edek :)

Erkekler Ne Diyor 4

• 3 ayda 10 kilo mümkün ama bir ayda 6 kilo tehlikeli hele bu sıcaklarda

0|0
    0|0
    • asıl yazın vermek ıyı degıl mı?

• yazın daha çok sıvı kaybı olur farkındaysan ağır bir antrenmandan bahsediyorsun ayda 6 kilo. hani bünyen ne kadar ne derece dayanır bilemem zaten kilon var şu an bence bir kerekte yüklenme zararlı olabilir bayılıp kalırsın biyerde

• Uzmanlar tehlikeli desende normalde ayda 4 kilo ama bir dehlikesi olmaz

0|0
    0|0
  • Cokk tabii

0|0
    0|0
  • Kızartma severim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Değil

0|0
    0|0
    • tavsıyelerın var mı?

• Diyet yaparken spor da yap. Verdiğin kilo kalıcı olsun hem böylece vücudunda sarkma da olmaz :)

• Haftada 1.5 kilo senin gibi kilosu fazla olan birisi icin cok ideal.

0|0
    0|0
    • dımı ya sonucta ben 50-55 kılo degılım kı 85 kıloyum su an.. tamam belkı 55 kılo olsam 1.5 cok 1 kılo falan ıdeal ama cok moralım bozuluyor ya :(

• Vucudun sarkar baya zayiflasan da daha kotu durur ani kilo vermek

0|0
    0|0
    • su an 10 kılo verdım belırgın bı sekılde sarkma olmadı ama.. su sekılde yapsam nasıl olur mesela dıyelım bu ay 6 7 kılo verdım ya yanında spor da yapcam tabı ee ınsan anlamaz mı sarkması olup olmadıgını lank dıye 1 22 ayda 35 kılo gtmıcek ya

• Sarksada pilatesle duzeliyormus :)

• sarkmasın yaa

Yükleniyor...