Nerde o eski Beşiktaş?

Babamın döneminde ki Beşiktaş'ı istiyorum ben. Derbilerde galibi belli olan Beşiktaşı. 3 sene üst üste şampiyon olan 48 maç yenilmeyen namağlup şampiyon olan Beşiktaşı. Metin Ali Feyyazlı Beșiktaș'ı!

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• O bir dönemdi geldi ve geçti artık futbolda çok büyük paralar döndüğü için böyle bişeye müsade etmiyolar rantın büyüğü gs ve fb de 5 yılda bir şampiyonluğunu bile istemiyolar hep fb gs olsun tam diyosunki bu sefer tamam son 5 maç 2-3 yanlış ve kasıtlı düdük al aşağı ediyolar insan yinede umutlanıyo tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayırlısı olsun nedim.

0|0
    0|0
  • olur olur oda olur..

0|0
    0|0
  • İstanbul takımı tutacagına sehrının takımını tut...

0|1
    0|0
  • Dünyanın en şerefsiz hakemleri bizim ülkemizde , napcan Başkan'ın sesi soluğu çıkmıyor sen napabilirsin ki yıllardan beri böyle ama buradaki şampiyonları Avrupa'da görüyoruz köpek gibi oynuyorlar onlarla , biz şerefli şampiyonluklar istiyoruz

0|0
    0|0
  • Eskide kaldi o

0|0
    0|0
  • Bende besiktaslıyım. O 10 numarayı delgadonun giydiği seneyi ozluyorum olcayın degil

0|0
    0|0
  • bende hagili popescu lu jardelli hasan şaşlı hakan şükürlü galatasarayı istiyorum ama olmuyor :D

0|0
    0|0
  • Param parca

0|0
    0|0
  • Eskide kaldı işte

0|0
    0|0
  • Hani liverpool dan 8 yiyen mi asfasfas

0|0
    0|0
    • Aynı zamanda eleyen Beşiktaş :D mahalle takımlarından g4l4t4s4r4y yemedik hiç :(

• Skor versene ne düşünüyosun :DDd

• Şampiyon GS

0|0
    0|0
  • beşiktaş artık bişey olmaz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...