Galatasaray´da Milan Baros devri sona eriyor bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Milan Baros´un 4.5 yıllık Türkiye macerası bitiyor Galatasaray yönetimi ile Baros´un menejeri Pavel Paska bu konuda anlaştı Milan Baros ilk yarının Arenadaki son Fenerbahçe maçında kadroda olacak son 5 dk oyuna girip Galatasaraylı taraftarlara veda edecek siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu söyleyeyim,ben fanatik bir Galatasaraylıyım.

Baros'a çok büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum.Galatasaray'ın en kötü dönemlerinde ortada ne Fatih Terim ne de Burak,Umut,Elmander falan varken tek başına Galatasaray'ı sırtladı.Bu adam gol kralı oldu.

Fatih Terim büyük hoca,buna itirazım yok ama Baros da öyle sıradan bir futbolcu değil ki.Sercan'a bile,Mehmet Battal'a bile şans verildi.Baros o kadar mı kötü,o kadar mı haysiyetsiz,namussuz bir adam mı ki böyle yapılıyor.Bence çok ayıp,çok yazık.

Alex'e yapılanlar için Fenerbahçeyi eleştiriyoruz.Ama Galatasaray da çok farklı değil bence.

0|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum en kötü dönemlerimizde bu adamın golleriyle sevindik Milan Baros Sercanın bile arkasına itilmeyi hiç haketmedi

• Evet kardeşim hakketmedi.Sercan'ı bazen 18 kişilik kadroda görürken,Baros'u antremanlarda bile göremiyoruz.İnşallah Galatasaray için hayırlı olur,ne diyelim başka.

Fatih Terim'in kararı,elimizden bir şey gelmiyor ki..

• Aynen herşeyin hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 3

• Milan Baros devri böyle sona ermemeliydi. Galatasarayin iyi ve kötü gününde bu adam vardi gollerini atip takimi sirtliyordu isteseydi baska takima gidebilirdi ama gitmedi. Yönetim bu adam için iyi oyuncu diyor ama hiç biri neden A2ye yollandigi sorusuna cevap veremiyor. Unutulmamali ki sampiyonluklar da Barosun da payi var. Iste süper lig zihniyeti yabanci futbolcularin Türkiye de oynamak istememesinin sebeplerinden bir tanesi, gelen de kadro disi kalip gönderiliyor

0|1
    0|0
  • terimin kadro dışı bırakmasının sebepleri olduğunu düşünüyorum neticede hoca o. bence başka bi düşündüğü vardır .barosu da seviyodum yolu açık olsun bence kendisi için daha iyi oldu

0|0
    0|0
  • Emin misin? Futbolu takip ediyorum ama bu haber ile karşılaşmadım hiç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kısa ve net...Terim,Baros u harcadı

1|1
    0|0
  • barosa haksızlık yapıldı. fatıh hoca bır turlu sevemedı . tek olay bu. adam golcu gorevınıde yaptı ama malesef prosedurler ıste

0|1
    0|0
  • senin bir oyuncuya olan sevgini anlayabilirim fakat geçen sene takıma hiçbir katkısı olmamıştı aynı ilgiyi jardel ve hakan şükür e göstermeli galatasaray taraftarı.

1|0
    0|2
    • Fatih Terim Elmanderin yanına Barosu koymasa Galatasaray nah 9 puan farkla süper finale giderdi 4 yıldan beri bu adam bizim gol yükümüzü çekti 100 maç 61 gol 22 asist Baros benim için en az Hakan Şükür kadar değerli

• vefasızlık ne düşünebilirimki başka sadece barosa değil her futbolcumuza yapıyoruz bunları en büyük örneği hakan şükürede yaptık aynısını.

0|2
    0|0
  • Yolun açık olsun Baros bu taraftar seni sevdi.

1|2
    0|0
  • Bende gittiğini sanmıştım...hiçbir maçta göremedim...

0|0
    0|0
  • gıtsın arkadaşım boşa para alıyor adam yerıne Demba Ba Fernando Llorente yada Edın Dzekodan bırının gelmesını çok ısterım

0|0
    0|1
  • sevdiğimiz bi futbolcuydu yazık oldu

0|1
    0|0
  • Baroşu çok özlicez o bizim kralımızdı

0|1
    0|0
Yükleniyor...