Attığım ilk yanlış adımın buralara kadar gelebileceğini nerden bilebilirdim ki?

3 yıldır bir çıktıgım war bu sene liseden beraber mezun olduk ünüversite giricek araya die benden çok yüzük takmamı istedi bende zaten takıcaktım neyse bunlar içinde tabikide para lazım ve iş aradım buldum ama herkes yapma o işi dediler çok güzel bir otelde çalışabilirdim aşçı olarak net maaş net gelir ama ben o an pazarlamacılık istedim çok qüzel anllattılar ve kandım kaç aydır agustos ayından bu yana ugraşıyorum sadece cebime zarar kazanamadım bi b*k ama oteli şeçmedigim için kız arkadşım sürekli başıma kakıyor eyer oteli şeçseydin net maaş net gelirin olurdu ihtiyaçlrını karşılardın gibisinden haklı kafamın dikine gittim ve yüzügüde halen alamadım bu gün yüzük hakkında bir konuşmaa geçti aramızda bunlarıda yüzüme vurunca çok utandım kendimden şimdide otel alımları kapattı her yerde iş arıyorum ama yok nalet olsunki bulamıyorum...çok istedim onu mutlu etmek yüzügü takmak ama yapamıyorum ne yapıcam ben kafam çok karışık onu çok seviyorum kaybetmek istemiyorum ayladır benden bir evlenme teklifi ve bir yüzük bekliyor napıcam ben .s basit bişi aliyim diyorum ama yakıştıramıyorum kendime her şeyin en güzelini vermek istiyorum ona zaten pazarlama işinede otelde aldıgım paranın kat ve kat fazlasını alırım umuduyla qirdim ama hüsran şimdi ne işim war ne cebimde param nede mutluyum yardım edin lütfen yol gösterin

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• o kadar korkmuşsun ki...

bu korkularını paylaşırsan eğer anlayışla karşılamalı,her insan hata yapabilir ki bu sizin durumunuzda telafi edilebilir bir şey

ayrıca hediyenin basiti olmaz ki,hediyeyi değerli yapan o hediyeyi veren kişidir...fiyatı değil(fiyat etiket meraklısı insanlar için,durumun olunca yine alırsın hem)

mutlaka konuşun onunla:)

0|0
    0|0
    • konuştum fakat aradan zaman geçiyor bir şekilde o konu dönüp dolaşıp beni buluyor

• rica ederim

hayırlısı olsun:)

Allah gönlündekini hakkında hayırlı yapsın

dert etme,dua et...O'nun gücü her şeye yeter,bize de dert değil dua düşer doğal olr.

Kızlar Ne Diyor 4

• verdiğin her karar doğru olmak zorunda değil . oteli seçseydin ve kötü bi iş olsaydı sevgilin onuda kakacaktı kafana . bence senin aldığın kararlara saygı göstersin herkez sana fazlasıyla kçstek oluyordur oda da sana destek olsun . yüzük konusuna gelince de beklesin bi süre

0|0
    0|0
  • ya Allahım kız sna kurban olsn be üzülüyosun ya bu kadar takamadım diye taksan nolur inan takmış kadar olmuşsun bunu görmeli bence ben o kızın yernde olsaydım ben alırdım takardım önemli olan istek ve ne düşündüğün

0|0
    0|0
    • ayrılmayı istedi ve ayrıldık artık herşey için çok geç... o kızın yerinde olsaydım ben alırdım diyosun ya işte ozaman bir erkegin gerçekten gururunu ayaklar altına alırsın şahsen benim öyle olurdu neyse yorummun için teşşekür ederim

• :) rica ederim

• ama hala gözlerin güzel (.) :p

• bunları aynen tek tek git ona anlat.. eger seni anlarsa senindir..

eger seni anlamazsa bunları başına kakmaya devam ederse, sorunlu bir eşle başbaşa demeksin demektir..

0|0
    0|0
  • bu kadar bunalma daha yaşınız kaç ki siz bağlanmak istedikten sonra sıkıntı yok bir yüzük bunu yapacak değil ya . yüzük takınca farklı bir anlamda taşımayacak zaten birliktelik birlikteliktir.siz kendinizi bilmiyormusunuz. iş durumunu da yüzüne vurup durmasın . sen nerden bilebilirdin ki böyle olacağını hayatın da yolunda başındasın sıkma bu kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• war = var

ünüversite = üniversite

giricek = girecek

die = diye

takıcaktım = takacaktım

tabikide = tabi ki (-de olmaz)

qüzel = güzel

şeçmedigim = seçmediğim

ihtiyaçlrını = ihtiyaçlarını

şimdide = şimdi de

nalet olsunki = lanet olsun ki

napıcam = ne yapacağım

bişi aliyim = birşey alayım

işinede = işine de

qirdim = girdim

nede = ne de

18 yaşındasın 3 yıldır çıkıyorsun 15 yaşından beri yüzük takmak istiyorsun çünkü kız senden yüzük bekliyor, evlenme teklifi bekliyor sen de ona en güzelini almak istiyorsun... yol göstermemizi istiyorsun... aklını başına topla en iyi yol bu...

2|0
    0|0
    • sorunların var senin.

• yapacak bişi yok

• bir toplumu yıkmak istiyorsan önce dilini ve edebiyatını yıkmak gerekiyormuş. Sizler bu dile sahip çıkmazsanız nasıl ayakta kalacak bu ülke? yapacak birşey yok demek yerine düzeltmeyi dene. yeni nesil sizlersiniz kardeşim vatana millete siz sahip çıkacaksınız...

• www.secretcv.com

link

dende iş bulabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...