Annem dul sevgilisi var ama bütün erkekler anneme asılıyor ve annem de konuşuyor ne yapmalıyım?

benim annem dul 7 yıldır sevgilisi var çıkıyorlar ama çok rahatlar annemin sevgilisinede asılan kadınlar falan var. annemede asılan erkeklerin sayısı çok ve annemi arıyorlar annemde mesajlaşıp konuşuyor onlarla kaçdefa uyardım numaranı deiştir konuşma erkeklere yüz vere diye yine aynı. ne yapmalıyım sizce ?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden anneler kızlarını yola getirmeye uğraşırdı, şimdi kızlar annelerini yola getirmeye uğraşıyor... İşin zor arkadaşım, bu saatten sonra başedemezsin...

1|0
    0|0
    • zaten annem benden korkuyorum sinirliyim ben anneme hem anne hem baba oldum yemin ederimki hep ben sahip çıktım yol gösterdim ona. ben ne desem onu yapıo. dışarı çıktığında bile başına bişey gelmesin laf getirtmesin diye saat veriyorum o saatte eve geliyo . eğer ben sahip çıkmazsam annem kendi bildiğini okuyo hiç düşünmüyo

• ebett :(

Erkekler Ne Diyor 16

• takip et evlilik dışı cinsellil yaşamasın yanii anlattığına göre durum vahim amcaların dayıların yokmu senin onlara söyle

0|1
    0|0
    • oha daha neler. yaa vursunlar kadını o zaman.

• bence vursalar daha şık durur töbe yarabbi :)kadın dul bir değil birkaç erkekle mesajlaşıp flört ne demek.. Allah göstermesin ben onun kızı veya oğlu olsaydım lime lime ederdim onuda o soytarılarınıda.. namus diye bişe var ya :)

• doğru Allahtan oğlu yok ama kadın ne yapar yapar bir şekilde yapar kimsenin ruhu duymaz ...

• valla senin yapabilcegin bi şey yok alışmış kudurmuştan beterdir misali acıdım haline ya çok üzücü bir durum

0|1
    0|0
  • gönül koy bence,sen bi kız evlat annesisin demelisin,kırgınlığını ve rahatsızlığını belli et,uygun birini bulup evlendirin bence.

0|0
    0|0
  • bir şey yapmaya çalışma bu kez sizin aranız bozulur ...şimdi bu konu biraz uzar çünkü burada biraz geçmişede gitmek lazım eğer annen fırtınalı bir hayatın içinden gelmişsse malum belli bir yaşa gelmeden hayatın bütün cilvelerine göz kırpmayı secmiş olgunluğun verdiği cesaretle doyasıya yaşamayı istiyor ...sonucta anlattığın duruma bakarsak sevgiliside bunları biliyor ve müdahale etmiyor o halde bırak yaşasın kendi duracağı yeri bulacaktır...

0|0
    0|0
  • anneni değiştir dicem ama yapamazsın değil mi?

0|0
    0|0
  • annen dul bir kadın yanı bekar onunda istekleri vardır demekki oda istiyor bazı seylerı yasamak oda onun tercihi

1|0
    0|0
  • bırak insanlar nasıl mutluysa öyle yaşasın..

0|0
    0|0
  • Annenin tabağına şap at.

0|0
    0|0
  • Yemeğine Şap At ahahaha:D olaya bak ya :D

0|1
    0|0
  • emrah koş ananıııııı ...:D

0|0
    0|0
  • ne yapsam durmaz yorma boşuna kafanı.

0|0
    0|0
  • pardon annen kaç yaşında ve kaç yıldır dul

0|0
    0|0
    • annem ben 3 yaşındayken boşanmış .

• sevgilisi çok iyi birisi eli açık merhametli falan çok yardımı oldu bize. bn evlenince evlenceklermiş ama benim evlenip evlenmeyeceğim bell değilki belki 10 yıl sonra falan. sevgilisine söylesem kavga çıkar. birkere tehdit ettim annemi bida konuşmam eğer söylersen dedi cesaret edemedim. birgün sinirlendim söylemezsem en adi .. olayım dedim gittim telefonda söyledim annem küstü bana kavga ettiler telde falan . erkeklerden güzel sözler duyması hoşuna gidiyor.

• bence fazla karışma 40 yaşında sen yönlendiremessin sevgilisinle arası acılsa sen yine annenin yanında kalacaksın ona göre bırak keyfini cikarsın onlarlada birlikte olmuyorya

• Vay anasını ya Allah gerçekten sabır versin kardeş.

0|0
    0|0
  • İçlerinden biriyle görüş de. Sonuçda biri ile görüşecek. Adam gibi adam ı sen bul sen aralarını yap

0|0
    1|0
  • bırak kadın hem aşkını hem cinselliğini rahat rahat yaşasın ya. neden takılıyosun buna bu kadar.

0|0
    1|2
  • ınsan annesını böyle nasıl anlatabılıyor hayret ya.

0|0
    0|1
    • Sadece Evet veya hayır diye cevap ver lütfen

Sen Anana Böylemi Davranırdın?

Bi kokumu geliyo ney:)

• sanamı sorcam gerızekalı. milletı savunmak sanamı dusuyo. o kokuda senın kıcından gelıo

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok tuhaf cidden, yetişkin bir kızı var daha dikkatli davranması gerekir annenin

yok mu aile büyüğü ananne, dede, dayı, teyze vs onlardan yardım isteyebilirsin.

sen değiştir numarayı, çocuk gibi kontrol gerekecek demek ki :/ durumun zor cidden

0|0
    0|0
    • ananem dedem vefat etti. teyzemler var ama onlarla zaten araları hiç iyi değil iyi olsada hiç sahip çıkmıyorlar .

• zor gerçekten, adamlarla konuşsan da hangi biriyle

ama annene dikkatli davranmasını söyleyebilirsin net bir şekilde

• Bişey yapamazsın.O düşünmüyorsa ve bundan memnunsa sen napacaksın ki?Allah kolaylık versin.

0|0
    0|0
  • Canım aynı şeyleri paylaşıyorum seninle, sen ne yaparsan yap kendi bildiğini okuyacak annen o yüzden hiç kafana takma elbet yaptığının yanlış olduğunu anlar. Benimde annemin konuştuğu kişiler vardı ve ben dayanamayıp en sonunda adamla konuştum azarladım bir daha ne aradı ne sordu, o şekilde bitti herşey daha sonra annem bana cephe almaya başladı ama, allah yardımcın olsun sen kendini sıkıntıya sokma.

0|0
    0|0
  • bilgisayara şifre koy.

0|1
    0|0
  • düzgün davran yoksa evden ayrilirim seninde yüzüne bakmam de

0|0
    0|0
  • Koca kadına da akıl veremezsin ki bu durumdan rahatsız oldugunu söyle gerisi ona kalmış..

0|0
    0|0
  • koca kadın seni dinlemez heralde .kaç yaşında ki annen

0|0
    0|0
    • 40 yaşında ama herkes genç ve güzel olduğunu söyler. 30 yaşında gösteriyo

• hmm anladım canım .annen gençmiş 40 yaş çok bir yaş değil .beğenilmek arzulanmak hoşuna gidiyor belli .ama bir genç kız annesi olarak dikkat etmeli tabi yaşantısına .

• Sevgilisiyle ciddi dusunmediklerinden sadece cinsellik icin birlikte oluyorlarsa baskalarıylada takılmaları sorun olmuyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...