Kaşıntı var nedeni nedir?

ben bakireyim ve içerde kaşıntı var.kaşıntı gitsin diye üstten kaşıyorum ama çok tatlı kaşınıyor.doktora görünmelimiyim gitsem ne diyecek diyorum.sonuçta kızım içe bakamaz.bunu nasıl kendi kendime aşarım ve neden kaynaklanıyordur?yasayanlar var mı?

Güncellemeler:
bu kasınrı sadece adetım yaklacagı vakıt oluyor.

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• İç kısımlarına duş tutma öncelikle mantar olabilir.Doktora gidersen çözüm bulnur.

0|0
    0|0
  • sanırın çok fazla akıntın söz konusu ya mantar olma söz konusu yada farklı mikrop kapmış bol su ile yıkamanı ve lavabo ihtiyacından sonra kuru tutmanı tavsiye ederim doktordan yardım almanda gerekiyor ona göre ilaç tedavisi verecektir direk aç bakayım diyecegini düşünmüyorum :))

0|1
    0|0
  • bir uzman olarak cevaplıyorum içeride mantar var ve antibiyotik kullanacaksın nokta ;) onun içinde şimdi beyaz beyaz parazitler var ben baktım burdan görüyom ;)

0|0
    0|0
    • akıntım oluyor beyaz beyaz antibiyotik çözümmüdür?

• dedim ya beyaz beyaz parazit var diye bişey biliozki diom :)) antibiyotik kesin çözüm rahat ol

• beyaz akıntı olması normaldir herkeste olur yani bunun için antibiyotik almalıyım mantarım ben olma ltf.

• Hava kaçırıyor olabilir. Contasini deistir.

0|1
    2|0
  • ne kadar zamandır var belli bir süredir bu şikayetin varsa mutlaka bir doktora görün buradan çare bulamassın..

bazan farklı hastalıklar aynı belirtileri verebiliyor ...doktor vajinaın içine illaki gözle bakmıyor cocukca düşünüyosun binlerce kızlığı sağlam olanların vajinası bakılıyor ultrason dene bir şey var yada daha farklı gerecler ...

0|0
    0|0
  • mantar muhtemelen..git kontrolünü yaptır.. bakire olman engel değil

0|1
    0|0
  • sen dediğimi yapmadın mı ?

0|0
    0|0
  • içeri bişeyin girip çıkması lazım, ibre tavan yapmış.

1|0
    4|1
    • orasının tatlı tatlı kaşındığını söyleyen kızı eksilemek yerine beni eksileyenlere sesleniyorum sizi ayakta alkışlıyorum

• canın istiyor doğaya karşı koyamazsın bu olmasa cinsellik istemezdin

0|0
    2|0
  • Doktora görün kardeşim burda yazılan ahlaksız yorumlarada aldırma

0|0
    0|0
  • kaşınıyon!

0|0
    0|0
  • Artık bakire kalmaman lazım hemen birini bul...

0|0
    0|2
  • Ultrason ile bakıyorlar zaten. Ne sanıyorsunuz bilmiyorum ki. Adam kolunu sokup içerde gezdirmiyor.

Git doktora mühim meseleler bunlar.

2|2
    0|0
  • kaşıntı varsa kötü :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Enfeksiyon kaptırmışsın. Bir süre çok özenli ol iç çamaşırını sık sık değiştir ve iç çamaşırlarını çok yüksek ısıda yıkamaya özen göster. Google' dan araştır soğan suyu kürü diye bir kür var bu kürü düzenli uygula zamanla kaybolur. Geçmiş olsun.

0|1
    0|0
  • eğer akıntın beyaz ve kokusuzsa endişelenmene gerek yok bu kremi kullanabilirsin 1 hafta içinde geçmezse dr.a git

link

eğer kötü koku varsa, akıntının rengi şeffaf veya beyaz değil sarıysa bu kremi kullanmadan dr.a git

0|0
    0|0
    • 1.secenekdeki gibi

• adetım yaklasacagı vakıt oluyor bu kasıntı?

• adet yaklasınca olan kaşıntıya dair bir bilgim yok. adette veya sonrasında olsa pedler alerji yapabiliyor ama öncesi olusan kasıntıyı yasamadım

• Bu aralar bu soru o kadar çok soruluyor ki. İltihaplanma olabilir mantar başlangıcı olabilir. İçeriye bakmaya gerek yok. Bazı sorular sorar doktor ve eğer gerekliyse vajina girişi gözle muyane edilerek bir karara varılır. Korkacak bir durum yok ben jinekoloğum yani verdiğim bilgiden emin olabilirsin. Yalnız ihmal etme ilerledikçe önü alınmaz bir hal alabiliyor eğer mantarsa. Krem ve hapla çok kolay geçen bir rahatsızlıktır.

0|1
    0|0
  • gıtmekte fayda var antıbıyotık verırse doktor kullanma sakın tekrar eder mantar rıskı tasıyorsun ayaklarını üşütmüşsün buyuk ıhtımal

0|0
    0|0
  • eger kasindiktan sonra yanmada varza mantar olabilir ilk önce doktora gitmelisin ona göre hap vercektir sana icten kontrol etmez seni zaten ultrasonla da bakilabilir. oraya temiz tut ve fazla yikama suyla daha fazla azabilir kasintin ve ic camisirini hergün degistir

0|0
    0|0
  • kadın doğum doktoruna git bence, sen iltihap kapmışsın yada mantar oluşmuştur travacort krem kullanmanı tavsiye ederim ve günlük iç çamaşırını değiş pamuklu iç çamaşırı tercih et

0|1
    0|0
  • mantar olabilir. ihmal etme doktora görün

0|0
    0|0
  • :)) mantardır doktora git.

0|0
    0|0
  • püffff kaşın gitsin.

1|0
    1|0
  • Canım benim geçmiş olsun..beni ekle detaylı şekilde sorununa çözüm bulayım..

0|0
    0|1
  • mantar problemi olabilir.en kısa surede doktora git ciddi sonuclar dogurabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...