Yarın cevabı ne olacak?

Sade ve öz cevap istiyorum arkadaşlar ama nedenlerini de açıklarsanız ii olur.Evet şimdi ben 1 hafta önce bi kıza açıldım senden hoşlanıyorum vs. dedim sonra sonra konuşuruz tamam mı dedi ben de tamam dedim tamam dedi cevabın ne olcak dedim facede anlatırım dedi işte facede sordum dedi bilmiorum kafam karısık dedi önceden çıktıklarım beni hep üzdüler sen de üzersen bilmiyorm ne yaparım dedi sonra ben de yapmam öyle bişe filan bayaa söledim neyse bunları teklif ettim gün konuşmuştuk 1 gün sonra aramız ısındı bana seviliyosun filan demeye başladı cevabını sordum (bana sekerim filan diyo arada ben de diyorum tabii) sana 2 tane soru sorcam ve bunlar geçmişle ilgili olmicak ve teklifini de buna göre değerlendircem dedi ve teklifinin cevabını da soruları da yüzüne sölicem burda olmaz dedi ben de tamam dedim yarın cevap alcaz işte ne diyorsunuz arkadaşlar normalde benim bu kızla aram iyidir ama nie kabul etmediğini anlayamadım_?Sorular ne olabilir_?

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR SORU MORU YOKMUS SAKA YAPMIS CIKIYORUZ SUAN HERKESE TESEKKURLER...

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• ağırdan satmaya çalışıyor kendini. kabul edecek merak etme...

0|0
    0|0
    • Yüzde yüz diyorsun yani bazı arkadaşlarıma sordum naz yapıyor dediler...

• ne dedim sana? tecrübe derler buna :) artık en iyi cevap olmayı hakettim sanırım :)

• Aynen öle

Kızlar Ne Diyor 7

• bence senı ıstıyo ama tanımaya çalışıyo olabılır bı cevap vermeden once soruları da daha once kafasını karıstıran seylerle ılgılı olabılır

0|0
    0|0
  • ahan buraya yazıyorum ki soracağı sorular şu olacak..

Neden ben? Neyimden etkilendin.

Ya da işte; Gerçekten ciddi düşünüyor musun tarzı sorular sorar.

0|0
    0|0
  • Aklıma bişey gelmiyor ne olacak çok merak ettim buraya yazıp güncellersiin :D Bu arada çıkacaksınız hissettimm

0|0
    0|0
    • İnşallah dostum tamam merak etmeyin yarın güncellemezsem cumartesi güncellerim Allah'ın izniyle tamam sıkın cumartesiye kadar dişiniz az kaldı zatn ne kaldı :DDDD

• hadi gözün aydın kulakların manisa..

1|0
    0|0
    • Ama yine bir sorun var...

• sabır o zaman biraz..

• Sabır da nereye kadar hep böyle giderse ne olcak peki dostum_?

• Çok sevindiiim hayırlı olsunn

0|0
    0|0
  • ooo hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • oha meraktan çatlrım ben ne olur o soruları yaz buraya güncelle bir şey yap lütfen hiçbir tahminde bulunamıyorum gerçekten ama sorulara anında ve kesin cevaplar vermeye çalış

1|0
    0|0
    • Tmm merak etmeyin tamam yazarım.

• Ama yarın acamazsam interneti merak etmeyin cumartesi günü güncelleme yaparım

• tamam soğoll

Erkekler Ne Diyor 3

• kabul etmiş zaten.

0|0
    0|0
    • Sorular panpa_?Onları es geçmemek lazım sonuçta o sorular da bana verceği cevapları etkileyecekmiş...

• Rica ederm yardıma ihtiyacın olursa ben burdayım...

• eyvallah dostum.

• sorulara çok alakasız cevaplar vermediğin sürece kabul edecektir.ama ilişkinizin ömrü kısa olacak bence

1|0
    0|0
  • bu iş bitmiş gözün aydın hayırlı uğurlu olsun

0|0
    0|0
    • Emin misiniz ben heyecanlandım ama sorulara yanlıs cevaplar verirsem_?

• tamam durumdan haberdar et

• ben sana demedimmmi...

Yükleniyor...