Biri size "Bana uygun değilsin" derse ne anlarsınız?

Arkadaşlar biri size "Bana uygun değilsin" derse ne anlarsınız ? Ne düşünürsünüz? Ve çok üzülür müsünüz ?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Dötün mü kalkmış amk derim önce, sen kimsin ki ben sana uygun olmayacakmışım, hangi kapının itisin ulan derim sonra... Hangi korunmasız ilişkinin istenmeyen spermisin ki kendini bu kadar üstün görüyorsun?

Nihat Doğan bir sen iki... Bittiniz lan... derim...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• eğer birlikte olup yani bi kaç ay sonra bana uygun değilsin derse anlarım hoş o bi kaç ay içerisinde de uygunluk durumunu bende çözmüş olurum ona fırsat bırakmam ama bi kaç görüşmeden sonra uygun değilsin derse hadi ordaaann ne gördünde neyim uygun değil derim uzaa derim

1|1
    0|0
  • ona uygun olmadığımı düşündüğünü anlarım.

2|0
    0|0
  • o kişiye verdiğin değere göre değişir. ama herkes herkese uygun değildir bunu da kabul etmek lazım. uyum yoksa ayrılmak ya da hiç başlamamak en iyisi olabilir. üzülmemeye çalışırdım ben olsam.

1|0
    0|0
  • Kaba ve konuşmayı bilmeyen biri olduğunu düşünürüm

1|0
    0|1
  • Git başka beden bak derim ... Elimde sadece bu beden var ... Derim..

1|0
    0|0
  • uygun olmadığımı :D

2|0
    0|0
    • Çirkinsin anlamında mı söylemiştir sana bunu ?

• karakter anlamında da söylemiş olabilir. sen kapalısındır o açık ister.. yada tam tersi.. falan filan..

• İçimden bu kız başka yerde yaşıyor derim...Eğer çok sevdiysem bunu söylediği için hem üzülür hemde dişlerimi sıkarım...

0|0
    0|0
  • Beni istemediğini anlarım ve bunu kabullenirim. Eğer ben onu istiyorsam üzülürüm ama bir yere kadar.

0|0
    0|0
  • Ben ona uygun olduğumu düşündükten sonra gerisi tefgerruat

1|0
    0|0
  • beni yatakta hayal edemedi heralde diye düşünürüm

1|0
    0|0
  • Düşündümde, haklısın. Sana uygun olacak kadar değersiz biri değilim' derim.

1|0
    0|1
  • hayata bakışınız ve beklenileriniz uygun değil demekki.. yada öyle görüyor ve ya görünüyorsun.. sağlık olsun de geç..

0|0
    0|0
  • üzülürüz tabii tipim değilsin derse öyle diyeceğini sanmıyorum ama

bende benim tipim yok derim

0|0
    0|0
  • üzülmem beni hakkketmedigini düşünüyorum kendi yolumda yürüyecek olanla yürümek isterim

0|1
    0|0
  • bu tarz ifadelere hep kasıntılı yanıtlar veririz aslında kişi böyle bir ifadeyi kullanırken illaki kendinin üstünlüğünü vurgulamıyordur belkide kendisnin yetersizliğini ifade etmiştir ancak o anda kısa ve en net şekliyle böyle ifade etmiştir..

0|0
    0|0
  • ona uygun olmadığımı düşündüğünü anlarım

1|0
    0|0
  • birisi fenaa bozulmuş :D

0|0
    0|0
  • ne aradıgını sorar ona uygun olmaya sevgisini kazanmaya çalışırım..

0|0
    0|0
  • ne bakımdan uygun değilmişim?ben 1.90 o 1,55 ise uygun değiliz evet

0|0
    0|0
  • benden aşağı olduğunu düşünürüm ve doğru söylüyorsun derim ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kibirli gelir bu cümle bana, sen kimsin acaba ve haklısın uygun değiliz sen gibi biriyle alakam olmaz vs vs vs derim sanırım

1|0
    0|0
  • o an onunda bana uygun olmadigini anlarim

0|0
    0|0
  • "Beni aşıyorsun. Yanına yakışmam, sönük kalırım, ayak uyduramam. Kendime göre, ezik büzük kızlarla takılmalıyım." vs. düşünürüm. "Evet haklısın nasıl olduda göremedim" der ve uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • bende oyle dusunuyorum der gecerım yanı

0|0
    0|0
  • Evet ben daha iyilerine layığım derim arkamı dönüp giderim.

1|0
    0|0
  • "ona uygun olmadığımı düşündüğünü anlarım"

0|0
    0|0
Yükleniyor...