Benim kişiliğim hakkında ne düşünürdünüz? İtici mi?

Sanırım ben cool bir insan oluyorum eğer tanımını tam biliyorsam. Bu tarz kızlar hakkında ne düşünürsünüz erkekler?

Ben çok komik birşey olmadığı zaman gülmem, yüz ifademden asla şaşırdığımı sinirlendiğimi vs anlayamazsınız. Ama çekingenimde. Öyle derste vs konuşamam. Her şeye çok çabuk heyecanlanırım. Sanırım özgüven eksikliğim var. Ama ilişkide çekingen değilim. Yani tek çekinmediğim insanlar hoşlandıklarım diyebilirim. Ailemden arkadaşlarımdanda azda olsa çekinen birisiyim. Ve açıkcası espri anlayışım iyi denilebilir ama sadece internette yada yakınlarıma karşı böyleyim . Normal konuşmam aslında serttir, emir verir gibi öyle mızmızlanmam. Şöyle mesela yanımda tanımadığım biri oturuyorsa ben 10 dk rica etsem mi etmesem mi diye düşünürüm. Sonra kendime gazı verincede sanki rahat bi insanmışım gibi şunu bi uzat ya derim.

Böyle birisi hakkında ne düşünürsünüz? İtici mi çekici mi?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek fatma ayaklarında olmadığın sürece itici gelmezsin hiçbir erkeğe .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle sert-emir verir gibi konuşmazsan süper olur. Gerisi çok seksi.

0|0
    0|0
  • yani açıkçası kızma ama tepkileri olmayan bir kız beni çekmez ama iticidir de demem

0|0
    0|0
  • Cool'um dıyorsun sayıyorsun eksıklerını.Tamamladıktan sonra olabilirsin. Ama en başta özgüven sorunu var.

0|0
    0|0
  • Cool'dan sonrasını okumadım, verdim yaftayı: İtici...

0|1
    0|1
    • Neden mesela? Yani az gülmem mi asıl itici olan veya ne?

• Gülmüyorsun. Somurtkan bir kızı kim ister? Utangıç bir tipin anlatacağı bir şey yoktur, sıkıcıdır, sevilmez, kendini sevdiremez.

• itici

soğuk yüzlü kızları hiç çekici bulmam

benim için bir kadın güler yüzlü eğlenceli sempatik olmalı :)

0|0
    0|0
  • Vuuv beybi. Kusursuz bir kız. :) eheh çok güldüm.

0|0
    0|0
    • neye güldün

• Hayır bence sen yanlış biliyorsun. Yani popülerlikte var ama asıl o tabirde hiçbir şeyi umursamaz görünmek önemli. Çok popüler olupta ortalıkta şebek gibi gezen onlarca erkek var mesela onlar cool mu

• Popüler olan cooldur diyemeyiz. Ama cool olan popülerdir.

• itici değilsin bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tutuksun ve duygularını açıkça ifade edemiyorsun. bu nedenle insanlar aslında hassas biri olduğunu anlayamıyor. kendi içindeki hassaslığını ördüğün sert kabuğun arkasında korumaya çalışırken aslında kendi kendini boğuyorsun. asıl teşhisi koymuşsun, özgüven eksikliğin var. o nedenle insanlara kendini açık etmekten korktuğun gibi aslında kendin bile korkuyorsun kendinden.

itici veya çekici diyemem ama iletişim kurma açısından yorucusun. kendini duygularını daha rahat ifade edebilmek adına eğitmeye çalış derim.

0|0
    0|0
  • Çekingen insanlar, cool göründüklerini sanırlar (lütfen alınma)

Ama cool olmak deyimi o değildir :)

0|0
    1|0
  • Vuhuuu süpersin ;)

0|0
    0|0
    • ne bu laf sokmak mı ?

• :/ İyisin hoşsun şahanesin diyorum.

İltifatla laf sokuşturmayı ayırt edemiyormusun ?

• Ayırt edebiliriyorum da doğru mu söyledin hala anlamış değilim. Yani süper olduğumu kendim düşünmediğim gibi aldığım yorumlarda öyle. Daha çok bi özgüven kazanmalısın tarzında yorum beklemiştim

• itici ve soğuk olmak ne zaman cool olmak oldu yav:)))

0|0
    0|0
  • İtici.

0|0
    0|0
Yükleniyor...