Uyurken aşırı terliyorum, sebebi ne olabilir?

ya arkadaşlar ben gece uyurken aşarı terliyorum yatak sırılsıklam oluyor son 2 haftadır bunu yaşıyorum sebebi ne olabilir?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Doktora gidip söylemelisin tahlil yapılmalı. Bir sürü sebebi olabilir troidlerine ve şekerine bakarlar ilk olarak. Çoğunlukla şeker hastaları ve trioid rahatsızlıkları olanlar aşırı terleme gösterirler.

Başka bir sorun varsa ya da yoksa da anlaşılmış olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu tür seyler asiri terlemene neden ola bilri

-asiri stres

- tansiyonun sürekli inip cikmasi

-eger uykunda terleme ve nefes darligi cekiyorsan.. kalptende gele bilir.. bi kardiologa görün derim

-guatr'ina baktir.. hizli calismasi terlemene neden ola bilir

-sekerine mutlaka baktir

- en düsük ihtimal ama.. bazi kanser hastaliklarida terlemeyle kendini göstere bilir.. kan kanseri gibi (allah korusun)

gecmis olsun.

ama sizin yasinizda büyük ihtimal ya stresten yada tansiyondan kaynaklandigini düsünüyorum

0|0
    0|0
  • Guatr yada kalp sorunun olabilir.

0|0
    0|0
  • Terin çözümü kozmetik ameliyatlar yanlızca ama adaçayı iyi gelir diye biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• stres belirtisi, bence bir doktora git.

0|0
    0|0
    • evet çok sitresli günler geçiriyorum acaba bir hatalık çıkarmıki ondan korkuyorum

• bunu yaşayan bir arkadaşım vardı ondan stress mi dedim. gece cok terleme, sık sık tuvalette çıkma hatta nefes darlığı sorunları yaşıyordu, altından stres çıktı. sonra kendini spora falan vererek sorunu aştı. stres de de kaynağa inip mümkünse onu ortadan kaldırmak gerek. mesela strese neden olan kaynak dururken anti deprasan almak çözüm değil.

• Mastrbasyon yap geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...