Arkadaşlar bugün benim arkadaşımın doğum günüydü

ve ben unuttum aynı okuldayız ben bugün yanına da hiç uğramadım banada çok darıldı evide uzak yanına gidemem ben napıcamm şimdi onun gönlünü nasıl alabiliri :(( Lütfen acil cevap verin :((

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ara bebeğimmmm bugün (bi sebep uydur agır bi sebep) ... o sebepten yanına gelemedim aklım sendeydi ama doğum günün kutlu olsun de :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• link paramparçaa aağğğhğh paramparcaaaa

0|0
    0|0
  • gamzeli inan seni çooooooooooooook iyi anlıyorum ben artık günün her anı ağlıyordum. Yapman gereken Allaha sığınmak... Bu arada yaşın kaç.?

0|0
    0|0
    • birkeresinde de eve gelmek için görücüler tutturdu neymiş efendim annesi bi beni görcekmiş,bğenirse kızına göstertçekmiş bak sennnnnnn :P bende reddettim tabi,satılık malmıyım yahu sonra birkaç kere daha üstelediler,bende kızla ancak dışarıda görüşebilirim dedim kızda utanırım ben görüşemem demiş buyur burdan yak obaaa bu adam nasıl evlencekte yuva kurcak bilmem bayanlar daha delikanlı bee bu devirde erkeklerden en azından ne istediğimizi biliyorsunuz.

• hediye al ona k.bakma deeee evine git ver

0|0
    0|0
    • evine gidemem uzak bide onların karanlık bi yer var yani serseri kaynıyo ora :(

• tamam çok uzaksa gönderirsin sonra ara onu özür dile unttum de...

• Bu soruyu soracağına bence buradan yardım isteseydin daha mantıklı olabilirdi.

Soruyu şöyle yazsaydın çok daha hoş olurdu diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bugün arkadaşımın doğum günüydü ama ben kutlamayı unuttum, sizler burada arkadaşımın doğum gününü kutlar mısınız? Ben de buranın linkini verip kendimi öyle affettireceğim diyebilirdin;)

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyosun? hangi il ?

0|0
    1|0
  • cicek gonder evine internetten. kirmizili falan renkler olsun

0|0
    0|0
  • çocuk mu bu ya.ya tamam biraz gücenebilirde gönül alınacak bi durum falan yok.sende nasıl insansın bee insan unutur mu hiç arkadaşının doğum gününü arkadaşın haklı:))

0|0
    0|0
  • valla canım okul da ona küçük ve güzel bir süpriz yapabilirsin fak bir pasta yada hediye yada her ikisini birden

0|0
    0|0
  • kimse cevap vermeden güncelleme yapan site bakiri şahıs al sana fikir; telefon denen birşey var ara doğum gününü kutla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...