Kalça kaldıran egzersizler mi yoksa squat mı?

Bu konu hakkında çok araştırma yaptım ama yinede sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Sizce kalça kaldıran egzersizler mi daha iyi yoksa squat mı? Konuyu biraz daha açarsam eğer yani demek istediğim şey sizce kalça kaldıran egzersizlerde squat kadar etkili olur mu bunun hakkında bie bilginiz var mı? diyiceksiniz ki direkt squat yap en iyi kalça kaldırma hareketidir, ancak ben squat hareketini yaparken kalçam ve bacağım ağrıyor. squatı bitirdikten sonra kalçamda hiçbir ağrı hissetmiyorum o yüzden bu soruyu sorma nedenim bu :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Egzersizleri tavsiye ederim masör olduğum için çünkü spuat çok yorucu ve kasik ağrılarına yol acar ve çok etkili değildir egzersiz bulduysan incelesem belki daha yararı olur anlarim bu konuda ayrı yeten sana önermek istediğim egzersiz hareketlerimde var

0|0
    0|0
    • Burdan link atabilir misin ya da bir internet sitesi ismi falan verebilir misin, şuanda bu konu hakkında bilgisi olan birini bulma sevincini yaşıyorum :D kafanı şişiricem biraz artık kusura bakma vallah :D

• Sorun yok yardımcı olurum her türlü konuda ama biraz beklemen gerek o hareketlerin olduğu siteyi bulmam lazim

• Tamam bekliyorum teşekkürler şimdiden :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Squat iyidir devam ama bacak için squat sen kalça diyosun

0|0
    0|0
    • Squat çok iyi bir kalça kaldırma hareketi yalnız, yani hem bacak üstünü acayip çalıştırıyor hemde kalçayı. yanlış mı biliyorum? :)

• Xper 2 olmadigim icin link atamiyirum o yuzden yardımcı olamazdım kusura bakma yani

• Yok tamamanladım sorun değil

• Az sonra burada bir iki güzel yorum alırsın, kıçın kalkar. bedava

0|0
    0|0
    • Öf bende bir yorum yaptın sandım he :D

• varsa genlerinde olur kalçan gen de aktarılmadıysa squat mukuat çok zor. tıpkı bir çok gencin protein tozuna abanıp spor salonlarına tonlarca paraverip yine small t-shirt alması gibi bir durumdur. Gen de varsa yani aynada bakacan popona ooo idare eden dedin sonra azcık kilo alacan bide topuklu giydin mi sürekli en azından kalkık gözükür.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...