Saçlarınız için uyguladığınız bir maske veya bakım var mı?

kızlar saçlarınız için uyguladığınız bir maske veya bakım var mı ?

sağlıklı saçlara , dökülen saçlara , yada koparak dokulmelere karşı ya yavaş uzayan saçlar için etkisini gördüğünüz bir ilaç yada maske varmı bildiğiniz ?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Hakiki zeytin yağı ve Badem yağını karıştır içine 5-6 tane sarımsak at 7 gün beklet 7 gün sonra hafatada iki kez saçına uygula her uygulamadan sonra bir çaybardağı elma sirkesini 1lt suyla karıştır leğen gibi bir kaba koy saçlarını uçlarından dibine doğru leğene batır banyodan çıkmadan hafif bi su dök az sirkeli kalsın ama evet sarımsak kötü kokuyor ama işe de yarıyor!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yok bitlimisin sen

0|0
    3|0
  • Kızlar bende önerilerinizi bekliyorum, amaaan şimdi aynaya baktım da biraz geç kalmışım, gerek yokmuş..

0|0
    0|0
  • niye ya bakımlı erkekler cevaplasa olmaz mı? çinko hapı kullanabilirsin eczanelerdekinden ama öyle netten falan değil. tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • yaw sualin kızlara ama bende cewap yazim.. kuafööööööööööööörrrrrrrrrr gitsene daha sağlıklı bilgi alırşşşşşıınnn...:):)

0|0
    0|0
  • Ben kişisel bakımı yaparım her hafta ayda bir kere zeytin yağ ile yakıyorum diyebilirim saçlarıma :)

ama çok güzel yapıyor

1|0
    0|0
    • saf zeytinyağımı yoksa normal zeytinyağımı

• Aydın dan özel getirtiyorum :) teyzem sağolsun :)

• Yani saf has zeytinyağ

Kızlar Ne Diyor 11

• elidroun, diğer markaların maskelerini kullanıyorum ama etkisini göremedim. doğal şeylere de pek yönelmedim.

1|2
    0|0
  • Argan yağı , badem yağı , çamterenbentin ( bunu kullanmıyorum sertleştiriyor saçları ) , pantene nin saç maskedi , avondan bir kaç maske , zeytin yağı . Anlayacağın Allah ne verdiyse sürüyorum

0|0
    0|0
  • prozinc şampuan kullan bu sorunlar kalmaz

0|0
    0|0
  • pantene sac serumu kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • yardımcı olmak isterdim üzgünüm blendax dio esra erol dene istersen..

0|0
    0|0
  • ben zeytınyağı bademyağı yumurta sarısı ve bepanthen ampulünü bunların ıcıne kırıyorum haftada 1 kez saçımda 1 saat boneyle sıkıca sarıp bekletıyorum hafıfte bal surersen parlaklık verır.. durularken zorlanrsn ama capcanlı yapıyor

0|0
    0|0
  • Ne kadar bir süredir dökülme problemi yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • marka belirtmek doğru mu bilmiyorum ama ozoderm in bir bakım kürü var, denedim son derece memnun aldım bir araştır istersen.

0|0
    0|0
  • en son havuçla bir karışım yapmıştım hızlı uzaması için.. 3 havucu rendeledim içine 1 yumurta akı katıp saçlarıma uyguladım sardım yaklaşık 1 saat kadar bekletip yıkadım.. etkiside war yany bi ay önce ki saçlarıma göre şimdiki daha uzun :)

1|0
    0|0
  • elsev siyah şişe kullan

0|0
    0|0
  • Şivarskopun siyah seti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...