Yalnızsanız,hayatınızda bir erkek ya da bir kadın yoksa.Ya da sevdiğiniz uzaktaysa...

Duygularınızı nasıl dizginlersiniz?..Bunu her anlamda düşünebilirsiniz...

Güncellemeler:
Dizginlemekten kastım sadece aşk yönünde değil..cinsellik de olabilir..başka şeyler de olabilir..

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilim uzak bir şehirde yaşıyor 2 ayda bir anca görüşebiliyoruz arada özlediğim zamanlar oluyor tabi ama haftanın hergünü çalıştığım için ve kendi işyeremi çalıştırdığım için kafam sürekli yoğun oluyor.

0|0
    0|0
    • Erkeklerde hep bu durum var sanırım..Yani kafa yoğunluğuyla sevgiliyi özleme ilgilenme olayı arasında gidiş geliş :P

Erkekler Ne Diyor 8

• gündüz düşleri ile, başka şeylere yoğunlaşmaya çalışarak. seks de bir ihtiyaç onu da kendi kendimizle ilgilenerek dizginlemeye çalışırız.

0|0
    0|0
  • Ben 4 senedir yalnızım. benim hayatımda sevgilimin olmaması eksikliğim yada dışarıda gördüğümde iç burkulması olmadı.nedendir bilmiyorum istek yok içimde özgüven eksiği söz konusu değil Kendime her konuda güvenim var.Şükür boyum posum yerinde beğenilmeyecek bir insanda değilim kendimden eminim..Kendimi nasibim olan kıza bıraktım onu bekliyorum diyebilirim.

0|0
    0|0
  • hayatında kimse yoksa dizginlemeninde gereği yoktur..

0|0
    0|0
  • YARATANDAN hariç hiç kimsenin olmadığı yerde hıçkıra hıçkıra ağlayarak...

0|0
    0|0
    • :( benim de en çok sevdiğim şeydir gece karanlığında kimsenin olmadığı bir zamanda kendimle başbaşa kalmak :(

• üreterek,çalışarak

0|0
    0|0
  • boş işlerle uğraşarak

0|0
    0|0
  • hayat bu herşey olabilir hazırlıklı olmakta fayda var...

0|0
    0|0
  • İşime odaklanıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...