Erkek arkadaşımın eski sevgilisi neden bana mesaj attı?

erkek arkdsmin eski sevgilisi bana mesaj atmış,yapmış olduğu pişmanlıklarından üzüntüsünden bi başkasının canını yakmış olmasından pişman tabi o kişi erkek arkdsmin eski eşi.şimdi bana neden mesaj atıyo anlamadım ben.bana diyo ki iyi ki ben ayrılmışım sende gerçekleri en kısa zamanda görürsün insllh gibisine konusuyo

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• eyer ciddiyse sana yaptığı haksızlıktan, birincisi..vijdan azabı duyduğu için mesaj atmış olabilir... ikinciside bilakis sen eski sevgiline dönmemen için bir numarada çekmiş olabilir... böylece eski sevgilinden öcünü bu şekilde çıkarmayı düşünmüştür... bu saattan sonrada sende eski sevgiline dönmezsin inşallah :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• önemsiz olarak işaretle. çöp kutusuna atma ama. junk mailde kalsın. haklı olup olmadığını zaman gösterecek. eğer haklı çıkarsa direk forward edersin, uğraşmamış olursun hem...

0|0
    0|0
  • bu tarz davranışları bir çok kadın yapar , demekki tam kopamamış içindeki sevgi nefrete dönüşmüş bence o kişiiyle kim çıkarsa çıksın tavrı aynı olacaktır onu kötüleyecektir yerinde olsam kısa ve öz cevapla terslerdim. '' sanane benim hayatımdan seni ilgilendirmez sana sordummuki bana böyle şeyler söylüyorsun sen kendi işine bak beni rahatsız etme bir daha '' der ve konuyu kapatırdım

0|0
    0|0
  • yok bu durumda hiçbirşey. he de geç.

0|0
    0|0
  • baktı erkegın ıslerı yolunda kendı acıkta kaldı ... huzurunu bozmaya calısıyor

0|0
    0|0
  • kadın o kadar yüzsüki erkek onu terk etmiş bence yaşamaya devam et takma kafana

0|0
    0|0
  • uyarılarını dıkkate al aynı hataları işleme belkıde celişkili süpeci ol ama sevgindende tavız werme

0|0
    0|0
  • he soylediklerin itart dogruysa dikkat et ama buyuk ihtimal kiskanclikla atmistir./.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kıskanclık canım baska birseyd eil sana kaptırmıs olması yasa ve gör kimseye guvenme

0|0
    0|0
  • bu iyi niyetli bir uyarı değill... sakın aldanma he de geç. sindirememiş hatun mesajı bu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...