Fırat Aydunus'a yapılan karalama kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Frıat Aydunus Türkiyenin en İyi hakemlerinden biri benim en beğendiğim hakem fakat canere verilen kırmızı kart yüzünden bi karalama kampanyası başlatıldı ve bu hafta hiçbir ligde maç verilmedi süperlig .1.lig vs bunun haksız olduğunu düşünüyorum ve bu gibi davranışlarla hakemlerin baskı altına alındığını ve hakemliğin geriye gidiceğini düşünüyorum bi daha bu adam feberbahçe maçlarında kart göstermeye nasıl ceserat edicek veya daha zor gösterecek yanlış bi davranış siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• ligin en iyi hakemini karalama sadece onun eyyamcı olmadığı için sevmeyenler tarafından yapılır

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 11

• hakem kurulu tarafından bu maçın puanı 7.4 olarak aldı bu vasatında altında maç yönetti bununda merkez hakem kuruluna bağlı kanunlarda 4 hafta maç alamamsı demektir kimse karalama kampanyası olarak bunu algılamsın kimsenin ekmeğiyle oynamak istemiyoruz ama kendi kurumu bile hatalı gördüğü hakemi bizim korumamızı beklemiyorsun herhalde birde verdiği bütün kararlar hatalı resmen puan çaldı ne olacak tı ya hiç bir şey olmamış gibi hakemliğe devam mı edecekti

bu arada bende olayın takipçisiyim eğer 4 hafta içinde maç alırsa ozaman kampanya düzenleyeceğiz fenerbahçe dernekleriyle beraber kimsenin hakkımızı yemesine izin vermeyeceğiz yönetimin yapmadığını biz yapacağız

0|0
    0|1
  • Bir Fenerbahçeli olarak bu tip linç etme girişimlerine karşıyım. Fırat gibi hakemler çok zor yetişiyor. Verdiği kararda hata yapmış olabilir ama hepimiz biliyoruz ki yaptığımız hiç bir hata hakemlerde olduğu gibi tüm Türkiye'nin gözü önünde olmuyor, aylarca yıllarca tartışılıp başımıza kakılmıyor, ve 50 bin kişiden küfür yemiyoruz. O nedenle insaflı olmakta fayda var. Fırat Aydınus bize lazım.

0|1
    0|0
  • Haklisin fener eskisehir macinda cok buyuk hatalar yapti penalti ve canere kirmizi kart vermesi hataydi ama bu kadar ustune gidilmemesi gerek adam hakemligi birakmak uzerreymis tehdit aliomus taraftarlain yaptigi yanlis mactqn sonra bense kufurler ettim ama turk hakemler avrupada daha yeni yeni boy gostermeye baslarken onpaa linc.kampanyasi.baslatmak cok buyuk hata biraz kendine gelsin taraftarlar sagduyuya davet ediyorum onlari

0|1
    0|0
  • Kırmızı kartı neden gösterdiğini açıklayamayan bir hakeme ne yapacaklardı, madalya mı vereceklerdi? Haksızlık felan değildir, az bile yapılmıştır, lisansı yırtılmalıdır !

0|1
    0|2
  • Adam yok yere caneri attı üstüne olmayan penaltıyı verdi! Veysel bile açıkladı lan kelimesini ben kullandım diye,zaten caner veysel açıklamadan öncede demişti veysel bunuda vermicen neyi vericen peki lan diye kelime kullandı diye! Ön yargılı emin olmadan caneri attı! Az Bile yapıldı iyi yaptı medya helal olsun !

0|0
    0|2
  • Fırat Aydınus ıyı hoca yazık olmasın boyle bır hakeme

0|1
    0|0
  • Haklıısın .

0|1
    0|0
  • adam bu hafta şam. liginde haftanın hakemi seçildi bizimkiler hala neyin kafasında anlamıyorum

0|1
    0|0
  • dun aksam zaten sampıonlar lıgı macı yonettı verılmemesı normal yonetmese bıle mactakı puanı dusuk 2 3 hafta mac yonetmez sonra yonetmye baslar mhk kafasını dınlemesı ıcın mac vermıyo genelde olan o zaten karalamayla alakası yok

0|0
    0|0
  • haksızdı ama cok abartıldı bu suyunu cıkardılar!her insan hata yapar!

0|0
    0|0
    • haklı haksız önemli değil belki haklıdır caner önce ben ağzımı açmadım dedi sonra lan dedim dedi ben inanamamki o adama ki haksız olsa bile doğru değil yapılan

• aydunusn böyle bi açıklamayapmadı bunu caner söyledi ki canerde pek güvenilir bi adam değil hadi gökhan olsa inanırım belki

• veysel açıkladı!

• maç verilmeme sebebi tepkileri azaltmak için..

0|0
    0|0
Yükleniyor...