Başarısız olmak için çalıştığınız bir işte başarısız olmayı başarırsanız...

Diyelim ki bir sebeple bir işte başarısız olmak için çalıştınız, ve gerçekten başarısız olmayı başardınız? Şimdi söyleyin: başarılı mı oldunuz, başarısız mı?

0|0
6|50

En İyi Erkek Görüşü

• Amacım başarısız olmaksa ve ben bu amaca ulaşmışsam başarılıyım demektir :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir insan bir şey yapmıyorsa zaten başarısız olmuştur.
    Ama hiçbir insanın başarısız olmak için çalıştığını görmedim.
    Daima başarmak için çalışılır. Eğerki başarmak için çalıştığınızda başarmışsanız başarılı olmuşsunuzdur, başaramamışsanız başarısız olmuşsunuzdur.

1|0
    0|1
  • Başarısız olmayı başarmak, bir başarı değildir. Fakat her konuda kendimi çok başarılı görüyorum ben lan.

1|1
    0|0
  • kendi capimda basariliyim :)

1|0
    0|0
  • başarılıyım.

1|0
    0|0
  • Başarılı

1|0
    0|0
  • başarılı:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Başarılı oluyorsun

1|0
    0|0
  • Başarılı.

1|0
    0|0
  • kilit...
    tik tak tik tak tik tak...
    bir sonbahar günü, ikindi vakti, bir şekersiz türk kahvesi içerken kol saatimle duvardaki eski saat arasındaki uyumsuz akrep-yelkovan seslerinin kafamda uyandırdığı delirme hissi... işte aynından, qaynımda da var

2|0
    0|0
  • ne kadar başarısız olursan ol sonunda sana başarıyı getirir o başarısızlıklar :)

0|0
    0|0
  • Başarılı bir şekilde başarısız olabilen bir başarılı olmuş olursun.

1|0
    0|0
  • başarılı klasmandayım şuan

1|0
    0|0
  • Başarısız olup başardığını sanan ama başaramadığı şeyinde bir başarısızlık olduğunu bilmeyen, başarısızlığını başarı gibi görüp kendini başarılı hisseden bir varlık oluyoruz herhalde :)

0|0
    0|0
  • başarısızlıkta başarılı olmak bu ;)

1|0
    0|0
  • İstediğin bir şeyi elde ediyorsan başarılı olmuşsun demektir. Bu başarısızlık üzerine kurulu bile olsa değişmez. Amaç hedef koyup bunu gerçekleştirmek başarmak için yeterlidir.

1|0
    0|0
  • basarılı sayılırım :)

2|0
    0|0
  • ben başarısız olmak için herşeyi denemişim ve hakkaten başarısızım..

1|0
    0|0
  • başarılı oldum :)

1|0
    0|0
  • başrılı olmak kişiden kişiye değişir. bana göre sen başarılısındır sana göre ben başarısızımdır... ama sorarsan başırılı oldum :)

1|0
    0|0
  • başarılıyım ben devletim çünkü :P

0|0
    0|0
  • selam ben her işte başarılı oldum insan isterse her işte birinci plana çıkar ve yüksek başarılı olur başarılı olmaıyda çok çok severim

1|0
    0|0
  • bir işi başarılı olmak yerine eğlenmek için yaptığım için başarısızlık bana göre değil :) kaybetmekten korkmayacaksın.

1|0
    0|0
  • bende farkettim :) uyu sen

0|0
    0|0
  • Başarısız olmak isteyen insan var mıdır çok merak ediyorum :)
    Yazdığınız duruma göre başarılı olunuyor haliyle.

1|0
    0|0
  • hayır basarılı değilsin

1|0
    0|0
  • başarılıyım tabi ki ;)

1|0
    0|0
  • basarılı oldun

1|0
    0|0
  • Başarılı olduğunda sonucunda birşeyler kazanırsın. Ama başarısız olduğunda işten atılırsın. Eğer işten atılmak bir başarıysa. Sen başardın. YOU WİN BABE !! ASTA LA VİSTAAA

0|0
    0|0
  • sen ne olsun istiyorsun :D

1|0
    0|0
  • Amacıma ulaşabildiysem başarılı olmuşum demektir...

0|0
    0|0
    • Ama başarısız olmakti amacin 😊

• Amacına ulaştın mı? Onların gözünde başarısız oldun ama sen istediğini elde ettin...

• iste basarizligindan dolayi basarisiz ama gercekte basarili cunku basarisizlik icin calismis vede hedefine ulasmis basarili katagorisinde yer almali bence

0|0
    0|0
  • Başarısız O. o

0|0
    0|0
  • Başarılı tabi kide :=)

0|0
    0|0
  • İş hayatında oldukça başarılıyım ancak sevgilim yok

0|0
    0|0
  • tabiki başarılı olur çünkü amaç başarısız olmak ve amacı gerçekleştirdiysen başarılı olmuşsundur :D

1|0
    0|0
  • başarılı ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19
Yükleniyor...