Neden spor yapmak için kilo almayi bekliyorlar?

Sabah koşusunda görüyorum bir sürü aşırı kilo almış insanlar var, çokta zorlanıyorlar 😔. Diyorum ki neden oooncaa kiloyu almadan önce başlamıyorlar. Teyzenin biri bayıldı yürürken ama çok kilolu olduğu için ambulans gelene kadar kimse kaldıramadı😔🙊
Neden spor yapmak için kilo almayi bekliyorlar ?

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan aynaya baktığında kendini fitt görmek istiyorsa hayatından sporu asla eksik etmemeli ben şahsen öyle yapıyorum😉

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• vücuduna yenik düştü spor kendi kafalarına göre yaptıkları için bu olay kaçınılmaz oluyor

1|0
    0|0
  • Spor zorla yapılmaz içten gelmesı lazım kanks

1|0
    0|0
  • insanların bilinçlenmesi gerek
    ama bir türlü anlamıyorlar..

1|0
    0|0
  • Zayıf olup kas yapmak isteyenler kilo almak isterler bu normaldir ama kilolu teyselerin kilo alması ilginçmiş gerçekten:)

1|0
    0|0
  • tembeliz hacii. sürekli yapmak zorumuza gidiyor illa ki biri veya bir sey bizi zorlayacak yoksa yapmayız.

1|0
    0|0
  • Bizde bir laf vardır: yumurta kapıya dayanmadan.. Türklüğümüzün nadide özelliklerinden biri :)

1|0
    0|0
  • spor hayatın her anında yapılması gereken bir şey

1|0
    0|0
  • Ulkemizde spor genelde zayiflama araci olarak goruluyor o yuzden olabilir

1|0
    0|0
  • İnsanlar ekmek derdine düşmüş, onu mu düşünecek yoksa çocuğunun boğazından geçecek lokmayı mı

1|0
    1|0
  • Yerken birsey olmuyorda ondan :)

1|0
    0|0
  • vucutu tpipyle alakalı birşey yemeyle ilgisi yok :)

0|0
    1|0
  • Rahatina duskunuz biz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cunku toplumumuza spor bilinci asilanmamis durumda

1|0
    0|0
  • Çoğu insan çalışıyor, okuyor, çoluk çocuktan spor yapmaya vakit yok ki, bir diğer yarısı da üşengeç olduğundan spor yapmıyor küçüklükten beri alıştırılması gerek bunun için

1|0
    0|0
Yükleniyor...