Bir erkek kaç yaşında en geç kaç yaşında futbolcu olur bayanlar?

ben 21 yasındayım sadece antreman eksiğim var ama o kadar arzuluyorum ki futbolcu olmayı içimdeki hırsta bana futbolcu olacagımı söylüyor. sizin yorumlarınıza bir göz atalım saygı değer juri üyeleri... :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Azmedersen cok calisirsan basarabilirsin imkansiz diye bir sey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bayanlar derken?

0|0
    0|0
    • kızlar soru soruyor oldugu için bayanlara sormayı tercih ettim zaten erkekler verecek olursa çekinmezler...

Erkekler Ne Diyor 10

• bayanların pek ilgilendiği bir alan değil ama 15 yaştan sonrası sakat

0|0
    0|0
  • wolfsbur da bir ara oynamış bir isim grafite... gençliğinde çöpçülükle yaşamını sürdürmektedir. yaşı henüz 22 iken brazilyada seçmelere katılır ve kısa süre sonra yıldız olur. olan oluyormuş demekki

0|0
    0|0
  • tamam yabancı futbolcular 22 yaşında filan oluyor ama burası Türkiye. sırf tipinde futbolcu yok diye yada isimden dolayı almıyolar takıma dünya yıldızlarını. ben lise 1de yani 14 yaşında kulübe gittim yaşıtlarım baya bi benden öndeydi. ben onlardan daha iyi frikik kullanıodum daha iyi şut vuruodum ama sadece futbol bu değil eğitimde gerekli çok zor yani futbolcu olman

0|0
    0|0
  • arkadaşım kadınların futbolcu erkeklerden hoşlandığını duyup bir yorum atmışsın ama söyleyeyim senden futbolcu olmaz güven bana ;)

0|0
    0|0
    • hayır kesinlikle alakası yok şayet öyle olsa şimdiye futbolcu olmuştum :)

• inanmakla alakalı değil yaşın bitmiş birader anca amatörde oynarsın :)

• o bile yetmez mi maksat spor olsun ama istersen olmayacak diye bir şey yok bundan eminim...

• kaçmış o tren. ancak muhasebeci olursun bundan sonra...

0|0
    0|0
    • yok hocam ya içimde patlamaya hazır bir volkanik patlama var boy 1.85 kilo 73 istanbulda denemeye çalışacagım oldu oldu olmazsa sağlık olsun :)

• 21 yaş zor ancak tanıdğın falan varsa belki mesela drogba üniversiteyi bitirdikten sonra olmuş yani 22 yaş gibi bi yaşta

0|0
    0|0
    • haklısın hocam katılıyorum bu konuda size elimi çabuk tutmam lazım... :)

• 21 yaşında seni bilmeyen biri sözleşme imzalatıp seni kadroya almaz

0|0
    0|0
    • heralde görmeden bilmeden kim kimi almış ki beni alsın ?

• daha önce oynamadığın kulüp hariç kimse 21 yaşında antreman kondisyon eksiği olan birisini almaz ara vermekle hata yapmışsın profosyonel olarak oynuyorsan bunu senin daha iyi bilmen lazım

• Klose'nin 23 yaşında profesyonel futbolcu olduğunu ve profesyonel kontrat imzaladığını biliyorum;)

0|0
    0|0
  • Bayanlar ? Senden futbolcu olmaz.

0|0
    0|0
    • neden hocam ? bayanlar dediğim için mi kızlar soru soruyor diye bende kızlara sordum... erkekler zaten cevap verecek diye beyler yazmadım ... :)

• Bayanlar ne alaka ? Futbolla erkeklerin daha çok ilgisi var bizim bilmemiz lazım değil mi ?

0|0
    0|0
    • neden hocam ? bayanlar dediğim için mi kızlar soru soruyor diye bende kızlara sordum... erkekler zaten cevap verecek diye beyler yazmadım ... :)

• Alakası yok kusura bakmada tamamen saçmalamışsın.

Yükleniyor...