Haydi aslanlar vurduğumuz gol olsun bugün günlerden Galatasaray❤💛❤💛❤💛💓 nerlerden testekliyoruz galatasaray mizi?

Haydi aslanlar vurduğumuz gol olsun bugün günlerden Galatasaray❤💛❤💛❤💛💓?

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 13

• #BugünGünlerdenGALATASARAY alacağız inşaallah

1|0
    0|0
  • Galatasaray 2-0 alır maçı

1|0
    0|0
  • #Galatasaray 😎😏😍😚😍💜💛💜💛💜💛

1|0
    0|0
  • İnşallah kazanamazsınız basket şubeniz battı futbolda da adam gibi transfer yapamayacaksınız zaten. Böyle bir takımın türkiyeyi temsil etmesini istemem. İnşallah Fenerbahçe şampiyon olacak.

1|0
    0|0
  • Bakalim.

0|0
    0|0
  • Kısmet bakalım

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar beşiktaş iyi günde kötü günde... Sizin için hiç bir şey kolay olmayacak

0|0
    1|0
  • Ümraniye 👏👏👏👏

0|0
    0|0
  • Bir Kanarya Olarak , Galatasaray'ı Desteklıyorum. Vurduğunuz Gol , Yediğiniz Ofsayt Olsun

1|0
    0|0
  • Lay loy loy loylay laayy :D Lig Tv Linki istermisin

1|0
    0|0
  • Kardeşim kusura bakma. Bugün bir fenerli olarak beşiktaşı destekliyoruz :)

0|0
    1|0
    • Galatasaray adamı renkten renge sokar birader 😀

• @SarısınaKırmızı dikkatini çektiyse kardeşim ile başladım görüşüme. Ve desteğimi dile getirdim. ve soran da aynı kalitede cevabini iletti. Bu sadece bir rekabet. Ama sen laf sokucu bir cümle kullandin. Daha farklida yazabilirdim. Ama en uygun ve abes kacmayacak bir yazi yazdim. Ayrıca kızdigım falan yok. Ne kimseye laf eder ne kimseye birsey derim bana denmedigi sürece. Her takima saygım sonsuzdur. Herkes tuttuğu kazanmasıni ister. Dolayısiyla bugın aynı sey bizim basimiza gelse sizde bizim rakibimizi desteklersiniz. o yuzden gönlun ferah olsun. Hakeden kazansin. Futbol icin kimseyi kirmam.

• Futbol kardesliktir, bugun sen bana takilirsin yarin ben sana ve farkettiysen gulerek takilmak istedim amacim kirmak ya da provake etmek degil sen sert tepki verdin.

• Bekleme bu gece yar
    CİMBOMun maçı var :D

0|0
    0|0
  • Yenilir ins

0|0
    1|0
Yükleniyor...