Kızlar size soruyorum zenginsiniz yada olsaydınız lafını sözünü eder miydiniz?

Zenginsiniz ve erkek arkadaşınız, nişanlınız, yada kocanız o sizin kadar varlıklı değil en ufak tartışmanızda yada tartışmasız ortamda maddi olarak sözünü eder eşinizi aşkınızı ezmeye çalışır mısınız?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Sanmıyorum sonuçta benim eşim o kölem değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• asla. cebindekine güvenip, karşısındaki sevgilisi veya kim olursa olsun, alaşağı eden insan karaktersizdir

0|1
    0|0
  • büyük konuşmayayım ama lafını etmezdim...

hatta eşimden yine para isterdim gururu kırılmasın diye:)

0|1
    0|0
  • kesinlikle hayırrr.

0|1
    0|0
  • Eger biriyle birlikteysen senin olan onun onun olan senin olmali maddi manevi

0|1
    0|0
  • Etmem edemem..

0|1
    0|0
  • en son yapacağım şeydir bu konuda başa kalkmak

0|1
    0|0
  • benim sevgilimle öyle gibiydi. ayrıldık.. ben çalışıoydum.. ailemin maddi durumuda iyiydi.. onlar çok kardeşti.. öğrenciydi üstelik.. biletlerini ben alırdım.. ama alırken ne oyunlar çevirirdim. üzülüp kırılmasın die.. sonuçç ayrıldık.. kıymetimi bilmedi

0|0
    0|0
    • o kadar değil yani erkekte eşi de çalışıyor ama fark kız kızın ailesi zengin o bakımdan sordum teşekkür ederim ;)

• saol canım:) sizinde inş iyi günler geçirirsiniz:)

• Amin teşekkür ederim :) bu soruyu sormamın nedeni çevremdeki insanların bazıları eşin kız arkadaşın zengin olursa başına vurur her seferinde zenginliğini mutsuz olursun dedikleri için ve ilerde insanın sevdiği kim olacağını bilmediğinden sormak istedim maddi olarak bir arayışım yok tabi ki ama ya eşim varlıklı olursa gerçekten mutsuz olur muyum onun analizini yapmak istedim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• var öyle arkadaşlarım. öyle böyle değiller para açısından. ama görgüsüzlük had safhada olanlarla az görüşüyorum toplu ortamlarda ancak

0|1
    0|0
  • Kimse bunu kabul etmez ancak kadınların bunu dile getirmesi için zangin olmalarına gerek yok. Kendi ayakları üzerinde duran bir takım kadınlar üç aşağı-beş yukarı bunu hareketleriyle dile getirmiş oluyor.

0|0
    0|0
  • Herkes asla der tabi. Ayrıca öyle bir durumda boşanmak vaciptir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...