Pişman olmam gerekıyor mu sizce?

sevgilimle 6 gün önce facebooktan tanıştık uzun süredir takip ediyordum onu işte konuştuk falan sevgili olalım dedi . zaten aynı ortamdayız ama birbirimizi facebook ( fotoğraflar dışında görmemiştik. sevgili olduktan 2 gün sonra buluştuk. çok utanıyordu bende bana ısınsın diye yanağını öptüm. ondan zaten hoşlanıyordum seviyordum oda bana aynı şeyleri hissttiğini söylüyordu . sonra çok iyiydi aramız muhabbet falan onunla sanki yıllardır sevgiliymişiz gibi davranmaya başladık. burnumu çenemi öpüyordu bende onun yanaklarını falan sonra dudak dudağa geldik ve beni öptü ilk defa biri beni öpüyordu öpüşüyordu işte ama tabi ben öpüşmeyi bilmiyordum zaten 15 saniye falan sürdü ilk buluşmamız diye tedirginleştim sonumuzu merak ediyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar kısa sürede çene burun dudak derken bir iki aya geriside gelir merak edecek bir yanı kalmamış. :D

0|0
    0|0
    • bu asla olmaz eminim.

• ilerisi gelmez çünkü bunu farrkında olmadan yaptık.

• iyide ilerisde farkında olmadan olabilir ki.ortam olur yanyanasındır basbasa falan öpüşmeyle baslar bir iki dokunuz duygular tavan yapar hormonlar depreşir bi bakarsın giyiniyorsunuz :D

Erkekler Ne Diyor 8

• öpüşme teknikleri konusunda sağlık bakanlığı, kadın ve aile bakanlığı ve bir de belediyeler kurs düzenliyor. onlara katılabilirsin. belki özel ders verenler de vardır.

1|0
    0|0
  • davranışların geleceğe yansır hızlandırılmış ilişki çabuk biter merak etme hiçbir anlamı yok zaten öpüşmeyi bilmek diye birşey yok görece kavramı orayada sıçradı

0|0
    0|0
  • sonunuzu bilmem ama muhtemelen eğlenceli zamanlar geçirirsiniz. bu kadar gerçekçi davranmanız güzel. nihai amaç sevişmekse öpüşmek için aylarca belkemenin çok bir mantığı yok ;)

0|0
    0|0
  • baya hızlandırılmış bi ilişkiymiş sizinki eee yıl 2012 normal artık =) sen ona alt dudağını bırak yeter ;)

0|0
    0|0
    • alt dudak ne alaka :S

• bilmiyorum demişsin ypa yapa öğrenceksin işte saçlarına dokun kaşırcasına yada yüzünü okşa öperken

• sonunuz da merak edilcek bişey yok en fazla dere boyu kavaklar olur :)

0|0
    0|0
  • ilişkiniz cinsellik boyutunda

bedava verdiğin için çabuk sönüceksin

acılara kendini şimdiden hazırla

0|0
    0|0
  • itici olmuşsundur kardeş 2-3 buluşmada öpseydin iyidi ama bende utanıyorum beni öpen olmadı kıskanıyorda olabilirim diğer arkadaşlarada sor :)

0|0
    0|0
    • ben opmedim oda opmiıyıcektı ama işte birden oldu kısacası o öpmeye basladı

• lan ben olsam elim kolum titrer neyse hayırlı olsun :D

• aynı problem bende de vardı sevgilimle ilk bulusmamızda :) ama sorun kalmadı lyi yapmıssın sen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu ne hız arkadasım cok yanlış yapmıssın bence

0|0
    0|0
  • hissettgni yaşamalısın..yarına çıkmaya senetimizmi var.

0|1
    0|1
  • ne kadar hızlısın o kadar hızlı olma bu erkeğin gözünde senin değerini düşürür

0|1
    0|0
Yükleniyor...