Kaynanamla aynı evde oturayım mı sizce?

ya arkadaslar benim sorum su ben ytaklasık bir yıldır nişanlıyım haziranda düğünüm var ben kaynanamın üst katına gelin gidecegim önceden istiyordum tamam dedim ama simdi kafamda soru işareti var acaba sorun olurmu mutsuz olurmuyuz diye ama sadece 3 yıl falan oturucaz sonra kısmetse ev almayı düşünüyoruz biraz para biriktirelim onların yasantısını öğrenim diye oturmamı istiyolar. nedersiniz siz olsanız oturur muydunuz yoksa oturmazmıydınız yani sizce ne yapmalıyım ? samimi cevaplar gelsin lütfennn

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• sana tek şunu söylim tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. ben 5 yıldır biriyle beraberım kendi evlerı var evlenmeyı düşünüyoruz ve benn onların evınde onun anne ve babası ile oturmayı teklif ettım ben dedım erkek arkadaşım değil . neden mı ? bizim de evimiz olsun masraf olmasın diye 500 lira kıra vereceğımıze onu kenara atalım diye birikım yapalım diye. ben çalışıyorum sevgilim çalışıyor annesı yemeğimizi yapsa ben hafta bir gun temızlık yapsam. kendimden fedakarlık yapıyorum belkı ama ıkımız için değer. ama benımm kayınvalıdem oğlunu değil benı çok seviyor . bilmiyorum belkı yanlış ama fedakar olmak gerekıyot 2 yıl. sen yanyana değilsin altlı üstlu oturacaksın ne var kı bunda ?

0|0
    0|0
    • çok tesekkür ederim içime su serptin :))

Erkekler Ne Diyor 9

• bak kardeşim bak arkadaşım.. sana tavsiyem kesinlikle oturma.. bi arada oturan 100 kişi tanıyorsam istisnasız 100 de ya eşiyle huzursuz ya boşanma aşamasında yada evi terketmiş boşanmış, belki sebepler bir incir çekirdeğini doldurmaz ama olmuyor, bir arada gitmiyor.. sakın... yani empati yap senin anneni babanı istemezse ne düşünürsün falan değil.. istemicek tabi.. neden istesin, benim annemin babamın yanına gelmeye mecburmu ;) akıllı ol..

0|0
    0|0
  • kaynanan hakkında hemen on yargılı olma belkıde sen ıstemeyeceksın daha sonra tasınmayı... herkesın anlattıgı gıbı bır sey yok tamam cogunluk oyle ama belkı sen daha mutlu olursun

0|0
    0|0
  • mutsuzluk ve boşanma garantili bi hareket. bu hesabını kapatmayıp güncelleme yap bakalım kaç sene dayanabileceksin kayınvalidenin cazibesine :) bi deneme yapmış olalım

0|0
    0|0
  • Seni severse kaynana yaşadın...Tatlı dilden vazgeçme, senden kıymetlisi olmaz...

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak cevap vereyim...

erkek kardeşin varmı bilmiyorum...yoksa dahi olduğunu farzet erkek kardeşinin eşi senin anne babanla oturmak istemese tepkin nasıl olur bunu anlayışla karşılar mısın...empati yap kendin karar ver...

0|0
    0|0
    • hklsın bn oturucam ztn onu sewdim için 2 yıl katlanırım

• hklısın cok tes ederim samimi yorumun için

• rica ederim...

• akli dengen yerindemi bu soruyu sorarken hemen ordan uzaklaş çat pat gelirler bak bi bok anlamazsn evliliğinden

0|0
    0|0
  • bence hiç deneme,çünkü anneler oğullarını bastıkları topraktan dahi kıskanırlar,

1|0
    0|0
    • ama şimdilik iyiler bna ilerde sorun olur mu

• bence oturma

0|0
    0|0
  • erkek anneleri gelinlerini oğullarından daha çok severler yeterki yaklaşmasını bil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• benim ablam tarikata gelin gitti.aynı binada evleri ayrıldı hesapta ama kapılarının üzerinde heran girebilmeleri için anahtar takılı olurdu.evin ayrı olması birşey ifade etmez aslında.bence ayrı gitme zor olacak gerçekten.ablam da gelini eve aldı sorun üstüne sorun.ha aynı binada ha birlik farketmeyecek.şuan bana sıkıntı geldi yazışından bir an kaynana falan gördüm karşımda off:/

0|0
    0|0
  • hayir! oturma yanlis yapmissin.. evliligin ilk yillari en guzel yillardir bunu kaynananlarla yasayarak gecirirsen yazik edersin. sonra hevesin gecer 3 yil sonra ne fayda eder ki?

0|0
    0|0
  • bence oturma hatta sakın oturma ne anlıyıcan o evlilikten ya :) kaynanın derdinimi çekicen aman of daraldım ha

0|0
    0|0
  • bence guzel dusunuyorsunuz altlı ustlu oturmanız iyi anlastıgınız surece sıkıntı olmaz ıns ılerde kendınıze aıt evınız olur

0|0
    0|0
  • büyük konuşmayayım ama oturmak istemem

0|0
    0|0
  • uc yilla kalmaz onu diyim ben sana. bir de kaynana anahtari yedeklerse hepten sictin. arti sevisemezsin bile ya.

0|0
    0|0
    • yo yedeklemezler ondan eminim ama ne bilim ya bna üç yıl en fazla diolar

• emin olma ve en fazla lafina da inanma. ev icin ne kadar para biriktirebilirki uc yilda yani. bir daire en az 200 bin falan. gidin kredi cekin varsa bir kismi. hic bulasma benden soylemesi. yakinimin basina geldi ondan biliyorum. cok eziyet cekti yani.

• 3 yıl az bi zaman da değil hanii oturma

0|0
    0|0
  • Hayır!

0|0
    0|0
  • onların yaşantısını öğrenmek derken? nasıl yaşıyolar ki? evlenince kendinize ait bir aileniz olucak sizin, herkes kendi yaşantısına baksa ya.

0|0
    0|0
    • yani hm para için oturmak istiyorum hmde ailesini anlamak için yasantıları normal insan yasantısı ama inede benim geldim yerden farklı

• bilmiyorum bn kendim çok güler yüzlü saygılı tatlı dilli biriyim kimseye yok diyemiyorum

• hayır diyebilmelisin işte böyle bi durumda. anne dediğimiz canlı türü her zaman haddini bilemiyor.

• Kesinlikle hayir, dahada fazla sorun cikabilir kaynananin sana karstiginda falan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...