Beșiktaș kimi şampiyon yapacak?

Bence feneri şampiyon yapacak gibi bu kıyağımızı sakın unutmayın genç fenerliler :D :D

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• o bir kez beşiktaş değil 8taş adamlar kendi şampiyon olamıyor şampiyon mu tahin etçek güldüm :D

2|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir Fenerbahceli olarak Besiktas'in yenmesini isterim tabii ki ama cok zor gorunuyor. Az once baska bir soruda da yazdim, Besiktas stadin atmosferinin baskisina direnebilirse v kendi ahat futbolunu oynayabilirse belki beraberlik veya galibiyet olabilir ama eger tersi olursa, GS ilk 30-35 dakikada 2-3 gol bile bulabilir.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş yarın altımızdan kalkarsa yapar bişeyler :D

1|1
    1|0
  • Beşiktaş'ın kendine faydası yok bizi nasıl şampiyon yapsın? :) cimbom dağıtır yarın akşam, şampiyonluğunu ilan eder. Ama maçı satmayacağına eminim gençlerbirliği gibi..

0|0
    0|0
  • Noldu yahu bu beşiktaş sene başında Avrupa Ligini, Süper ligi, Türkiye Kupasını alıyordu. Ne zaman bu hale geldi?

0|0
    0|0
  • Bizi ne bjk ne fb ne de satilmis hakemler ilgilendiriyor!
    Biz züke züke hakemleride bjk yi ve son hafta oynicamiz maci alacaz!
    Bunun lamicimi yok!
    Su anda 6 da ucagim var ve ADANA'dan kalkip GS BJK maci icin istanbula geliyorum😍

1|0
    0|0
    • Satılmış hakem lafını sen mi söylüyosun :D :D gençler maçında ve bilumum maçlarda gördük :D

• Biz kendimizi yapariz kafanizi yyorman

0|1
    0|0
  • Gs her türlü şampiyon olacaaak net.

0|1
    0|0
  • galatasarayı

0|2
    0|0
  • Hele bir yeninde Fenerbahçede size güzellik yapar.

0|0
    0|0
  • Besiktasin elinde degil

0|0
    0|0
  • soru çok saçma.. fener veya gs olmuyacak bjk yapacak :D madem o kadar yetenekli kendisi olsun ;)

0|1
    0|0
  • beşiktaş bu futbolla oynasın 1-0 atar yatarız

0|0
    0|0
  • Beşiktaş yenipde Fener şampiyon olursa gelmiş geçmiş en büyük Thug Life olur bu

0|0
    0|0
  • Eyvaallah mayk 🙏🏻😊

0|0
    0|0
  • en iyisinin bir ton

0|1
    0|0
  • Hala bjk fb mi diyonuz ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Besiktas anca menemen yapar bu saatten sonra

2|2
    0|0
  • Öyle bir şey olamayacak. Galatasaray affetmeyecek.

0|0
    0|0
  • İlk önce kendisini yapsaydı şampiyon 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...