Ankara'nın neyini beğeniyorsunuz?

Arkadaşlar 27 senelik ankaralıyım ve bu memleketi çok seviyorum

oturduğum semt mamak,altındağ hüseyingazi ve burada şahin doğan tofaşk hastası çok fazla manyak var...cadde üzerinden geçen araçların eksoz sesinden tut müzik sesine kadar :D insanların giyiniş tarzı konuşma tarzı ortamları ilginçtir..ankara memur şehridir eğlence %30 diyelim ciddiyetin hakim olduğu anadolunun soğuk ama insanları sıcak bir şehirdir.

sizler hiç buralara gelip gezdinizmi geçlerin sokağı karafil ve tunalıya çıktınızmı :)

Anıt kabire gittinizmi?

Güncellemeler:
O zaman ankaranın havası dinleyin neşeniz bol olsun iyi günler..

Ankaralı Coşkun - Ankaranın Bağları :

link

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• 1 yılı doldurdum herhalde ankarada okul için geldim, düzenli olması (istesen de kaybolamayacağın bir şehir) çok hoş tabi.Ama o kadar çok alışveriş merkezi var ki abartıyorlar yani, yaparsın tamam da yanyana mı yaparsın kentparkla cepa yanyana armadayı da büyttüler şimdi yok artık o kadarına da yani.Denizin olmaması çok çok büyük bir eksiklik hele ki ilk kez denizden uzak yaşıyorsan izmirli ve trakyalı insanlar buraya gelince uzun bir alışma dönemi geçirmek zorundalar.(benim için de çok zor olmuştu bu )Ben o apaçi tiplerden nefret ettiğim için o yönünü sevmiyorum, trakyamın roman havalarından sonra da ankara havası bana pek hitap etmiyor maalesef.Ama yine de kötü mü derseniz değil, Ankara güzel şehir Anıtkabiriyle Tunalısıyla,Sakaryadaki türkü barlarla komşu rock barlarıyla :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• abimin yemin töreni için gelmiştik bi akraba mamakta oturuyodu orda kalmıştık bayır çıkmaktan öldüm insan yürümekten yorulur mu yoruuyor valla :) bide çok sıkıcı gelmişti nedense... benim gözüme de eski kasa bmwler çarpmıştı:) anıtkabire gidememiştim hala çok merak ediyorum

0|2
    0|0
    • evet bmw ler çok fazladır e30 pis kasa derler burada çakal arabası :)

Biz yokuşlarına alıştık be asenam bizim burada ankaranın yüksek yeridir 2 km yokuş çıkarsın :)

• Aynen alışırsın olmadı beni ararsın ben seni gezdiririm :P

• yolum düşerse inşallah :)

• M.KEMAL ATATÜRK BİZİMLE...

0|2
    0|1
    • Evet atamız bizim yanımızda o acıdan düşünen yok millet bir öğrenmiş denizdi ottu böcekti :D

• aklım Ankara da olduktan sonra elalemın denızınde olmuş bedenim neye yarar... yaşanılası zor memleketler de var .. ama herkesın bır sebebı vardır bulundugu yerde kalması için

• Cevap veriyorum ; hiçbirşeyini

0|0
    0|2
  • yaşadığın yerde mamak /kıbrıs köyünde ben de yaşadım keşke yaşamasaydımmmm

0|0
    1|2
  • Ankarayı bilmem

0|0
    0|0
  • Bebelerini. Mesela over tam bi ankara bebesi

0|0
    0|1
  • zamanım genelde tunalıda geçer..ben ankarayı seviyorum.başka şehre asla gitmem.

0|1
    0|0
  • ben begenmiyorum :/

0|0
    1|1
  • ankarayı bir türlü sevemedim

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Ankarayı severim Anıtkabirden ötürü

0|1
    0|0
  • ankaram benım. ıstanbulluya sor sor begenmez. antalyalıya sor denızı yok napım der. amannn esek hosaftan ne anlar . mis gib şehır hersey elının altında

0|1
    0|0
  • Ankara'nın insanları iyi, bu ciddiyet her şehre lazım. Esnafı, emlakçısı, taksicisi, her yönüyle İstanbulla çok kıyasladım, Ankara açık ara fark atıyor. Ankaralılar soğuk gözükür ama kibar ve sıcak aslında. Ankara'yı seviyorum, son zamanlarda ucube inşaatlar yüzünden çirkinleşti biraz ama hala huzurlu ve düzenli

0|1
    0|0
  • Ankara benim aşkım yaa ! 20 yıldır çankayada oturuom bayılıyorum bu şehre cok sakin cok temiz istanbul gibi ağır şartları yok ve insanları istanbula göre cok cok daha iyi

0|1
    0|0
  • mamakda acemi birliğimi yaptım.gecekondularına hayranım.nasıl yapmışlar bunları diye şaşa kalıyor insan.hele o tepelere.

0|1
    0|0
  • Bostancı sahilde çekirdek çitleyip pis denizi izleyerek "işte huzur bu yeaaa" nidalarıyla gezinen karılar Ankara'ya bok atmıyor mu insan çıldırıyor aga

0|1
    0|2
  • Aşti en sevdiğim yeri oradan kaçmak için kurtulmak için aştiye gelince içimi bir huzur kaplıyor:D

0|0
    0|2
  • ben ankaralı degilim ama ankaranın en güzel tarafı oradan geri dönmek :)

0|0
    1|1
    • Hehh aynen , sırf geri dönüş için gidilir saatlik kalınabilinir , hem nasıl yaşıyorlar deniz olmadan anlamıyorum :S

• deniz yok eğlence yok hadi bir yere gidelim diyorsun doğru avm lerden birine ben iş için sık gidiyorum ama gerçekten bir gece bile kalmak zor geliyor

• Cıkk AVM lere gitmem ben , havuzda kesmez beni :))

Yükleniyor...