Bir erkeğin size karşı nasıl davranmasından hoşlanırsınız?

Erkek arkadaşınızın size nasıl davranması sizi memnun eder neler sizi üzer hangi davranışlarını katlanılmaz bulursunuz

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Olgun , kararlı , dürüst , ve mümkünse çok atlamayan biraz çekingen. Birkerede erkekler çekse kendini de biz öpmek için zorlasak . Ne tiksinçler ya. Bir erkeğin yanında sağa yatmış şekilde duruyorum biryerime değicek de coşucak diye. kasvetli olay içimi sıkıyor ya. Benden çekinen uzak duran erkek bulduğumda kaçırcam onu :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anlayışlı kibar ilgili cömert olmasını isterim

0|1
    0|0
  • ilgisizliği aşırı inat ve kıskançlığı beni üzer ve bir süre sonra o ilişki yürümez zaten süprizler yapması ve en kötü anımda beni anlaması yeterlidir ilgisizliğe katlananmm anlayışlı ve akıllı ollursa beni etkilerbeni mutlu etmesi için.

Hoşlandığım bir arkadaşım var 2 gün önce yeni işe girdi bir cafede çalışıyor ilk gün gittim yanına çok memnun kaldı dünde akşam eve bırakmak için yanına gittim 8 de çıkıyordu yoğun oldu 10 da çıkması gerekti biraz soğukta bekledim ama değdi nasıl mutlu oldu anlatamam , İlgi göstermek her canlıyı mutlu eder , sevginizi her zaman belli edin ufak süprizler yapın , yalan konuşmayın hiçbir şekilde ne bileyim bir sürü şey var :))

0|0
    0|0
  • ilgisizliğe katlananmm anlayışlı ve akıllı ollursa beni etkiler

0|0
    0|0
  • ilgisizliği aşırı inat ve kıskançlığı beni üzer ve bir süre sonra o ilişki yürümez zaten süprizler yapması ve en kötü anımda beni anlaması yeterlidir beni mutlu etmesi için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hoşlandığım bir arkadaşım var 2 gün önce yeni işe girdi bir cafede çalışıyor ilk gün gittim yanına çok memnun kaldı dünde akşam eve bırakmak için yanına gittim 8 de çıkıyordu yoğun oldu 10 da çıkması gerekti biraz soğukta bekledim ama değdi nasıl mutlu oldu anlatamam , İlgi göstermek her canlıyı mutlu eder , sevginizi her zaman belli edin ufak süprizler yapın , yalan konuşmayın hiçbir şekilde ne bileyim bir sürü şey var :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...