Yarın hayatınız son bulsa...

Allah gecinden versin ama yarın hayatınızın sona ereceğini öğrendiniz ve zamanınız çok kısıtlı , ne yapardınız yada ne yapmak isterdiniz ?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• ancak Allah can boğaza gelip dayandığında son pişmanlığın bir fayda getirmeyeceğini kuran’da bildirmiştir. çünkü insana dünya hayatında öğüt alabileceği kadar bir süre verilmesine rağmen , kendisine tanınan bu süreyi, sanki hiç ölmeyecekmiş gibi şımarıkça ve hoyratça kullanmıştır. her geçen gün azgınlığına daha da azgınlık katarak ömür sürmüştür. bu yüzden de hak ettiği karşılığı eksiksizce alır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• aılemle vakıt gecırırdım...

0|1
    0|0
  • Tovbe ederim dua ederim y

0|1
    0|0
  • ibadet ederdim..

0|1
    0|1
  • Şüphesiz bugün burdayız yarın yokuz.

0|0
    0|0
  • Aglarim olm ben. Olmek istemiyom :(

0|0
    0|1
  • yemek yerdim sevdiğim yemekleri

0|0
    0|1
  • başka felaket teorisi?bugün üçüncü bu.ya siz acayipler hani eskiden kendinize faça atardınız ya...noldu?

0|0
    0|0
  • manisaya gderdim drek

0|0
    0|0
  • Ogrendigim gibi olmeyi tercih ederdim, beklemek cok sıkıcı..

0|0
    0|0
    • yaşanacak güzel günler vardır nil. acelen ne:D

• :D

kız sen yazmayı unutmuşsun:D

benim cevabımın altına yazacaksın:D

• ona onu çok sevdiğimi söylerdim..sadece bir kez o hiç bakamadığım gözlerine bakıp seni seviyorum demek,sarılmak sarıldıktan sonra da o an ölmek isterdim en azından hayatımın son dakikalarını mutlu geçirirdim..ne zaman öleceğimi bilemediğim için hiç bir zaman onu ne kadar çok sevdiğimi bilemeyecek SENİ SEVİYORUM MARAŞLIMM

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• link

farketmez kadın... şimdi iç çamaşırının üzerine giydiğin gömleğimle dans et, öyle becerikli olman gerekmez, elindeki kadehin içinden şarap döksende önemli değil, terkediyoruz zaten, hopla zıpla o da olur. Ben dumanımı tüttürürken seni izleyip gülücem biraz...asdfghjklş. Bıkmadın mı an toplamaktan?...sdfghjkl

0|0
    0|0
  • son kez inönüde maç izlemeden gömmesinler beni

0|0
    0|0
  • bütün gün ağlardım ertesi gün de delikanlı gibi paşa paşa ölürdüm.

0|0
    0|0
  • bende kalsın

0|0
    0|0

• kızıma sarılır ölümümü beklerdim

1|1
    0|0
  • ohoooo daha 15-20 saat var vakitte geçmez şimdi. uyuyayım bari vakit geçsin.

0|0
    0|0
  • Ağrı dağına çıkacağız haftaya. Onu bugün yapardık.

0|0
    0|0
  • yatar uyurum sonra kalkar bir sigara yakarım son beş dakika kala

0|0
    0|0
  • Kalbini kırdığım tüm insanlardan özür dilerdim helallik alırdım , Bir ömür planladığım sevgilimi bize çağırır ve ailemle beraber son anlarımı yaşardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...