Sevgilim başkasını buldu. Beni bir gün ararsa ne demeliyim sizce?

4 senelik ilişkimiz vardı sevgilimle ayrıldık söz veripte ciddi bir adım atamamasından dolayı bir hafta sonra başkasıyla tanışmış aralarında ne geçti bilmiyorum ama facebook’ta kıza seni seviyorum yazmış bu nasıl olur ya yeni tanıştıklarına eminim neden böyle bir şey yaparki bir insan hemde evlilik düşünürken biranda kaçıp yan çizmesi sonra başkasını bulup 2günde seni seviyorum diyip beni engellemesi…Bu nedir ya arkadaşlar bu nasıl bir insan ne yapmaya çalışıyor?Bu durumda ben tamamen bitirdim herşeyi kabullendim ama bu sadakatsizliği asla.Bu kadar kısa sürede nasıl böyle bir şey olur ya.Beni bir gün ararsa ne demeliyim sizce?

Güncellemeler:
görüştüğü kız başkasıyla sözlüymüş şimdi öğrendim

0|0
21|39

En İyi Erkek Görüşü

• Kızım sen kendini şanslı hissetmelisin en azından karektersiz biriyle beraber olmaktan kurtuldun,ya bazı şeyler yaşandıktan sonra veya evlilik aşamasındayken bunu yapsaydı

eğer seni ararsa ondan kurtulmanı sağladığı için ona teşekkür et ve sende kendi kafana göre birini bulup yaşamana bak

2|0
    0|0
    • peki ben arasammı ? hesap sormak istiyorum

• bence hiç arama,onu umursadığını düşünmesin

• haklısın dün öyle bir gelip gitti kafam

Erkekler Ne Diyor 38

• ararsa muhabbet edersin, düşman değilsiniz sonuçta bir de " söz veripte ciddi bir adım atamamasından dolayı " çok baskı mı yaptın çocuğa ciddi olalım diye ? ya bak yalnış anlamayın ama kızlarda ki bu evlilik saplantısı ve bunu erkeğe dikte etmeleri erkekleri yalnış davranışlara sevk edebiliyor, evlenmeyin yahu ne olacak ki, akışına bırakın nereye giderse gitsin... adam seni seviyor olabilir ama, evlilik için hazır değildir yada evlilik falan istemiyordur hayatında, seni kaybetmemek için tamam falan diyip kaçmıştır sonradan da, neden bu baskı, ilişki güzel gidiyorsa ille evlilik hazırlığına girişmek neden? Son söyleyeceğim şey Çocuk hatalı davranmış ama bu hatalı davranışın sebebi senin evlilik baskısı kurman mı ilişki boyunca? bunu bir düşün

0|1
    1|0
    • +1 kardeşim.. kızların çoğu bunu yapıyor.. zaten yazdığındanda anladığım kadarıyla hem ciddi bi adım atmadı diyor hemde evlilik aşamasındaydık diyor.. adam bence evliliğe hazır değildi..

• arkadaşlar ben evlenelim demedim adam kendisi geldi ben yine evlenelim demedim ama o bana bazı konularda söz verince bende ister istemez sözlerini tutmasını bekledim bundan dogal birsey yok.O yine kactı tabiki bir insanda istikrar olmayınca böyle oluyor.Benim istediğim ilk aşamada ailesiyle tanışmaktı 4 yıl sonra buna hakkım oldugunu dusunuyorum üstelik o benim ailemi tanıyorken ...olayın boyutu baya karısık sonuc olarak ailesi beni istemiyormus sonra oda ailesine uydu.

• Adam karaktersiz , iyi ki ayrılmışsın ...

Ararsa şöyle yap müzik dinlet. Hani bankalar bizi operatöre bağlayana kadar müzik dinletir ya sen de öyle yap. En sonunda da söyle " aradığın eski sevgili, şu an başkasının sevgilisi. Lütfen şansınızı zorlamayın de... "

Press nine for English

Press one to back to main menu ...

2|0
    0|0
  • şerefsiz de.

1|0
    0|0
  • senı demekkı evlenecek kadar sevmıyo yada soğumuştur kaçaçak yer arıyordur sonra yenı birini tanıyıncada tam vakti deyip kaçmıştır bi gün emınım hatta kesın dönecektır sonuçta 4 sene onca hatıra vardır unutamaz değerini anlayacaktır ona deki BEN ESKİCİ DEĞİLİM tekrar kabul edemem sen eskiden vardın eskıde kal...

1|0
    0|0
  • İpinden kurtulmuş angus gibi sağa-sola koşturuyor işte... Henüz toy anlaşılan; özgür günlerini özlemiş biraz da sanki.

(Siz kızlar da zorla tarih almaya çalışıyorsunuz. Tarih verip olmayınca suçlu-yalancı oluyoruz. Vermesek hergün aynı dırdır... Ha deyince olmuyor ki bea. )

0|0
    0|0
  • Artık senle hiç işim olmaz, layığını buldun yolun açık olsun diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Senden daha güzel olabilir,

Senden daha anlayışlı olabilir,

Senden daha olgun olabilir daha birçok neden sayabiliriz.

İyi olan yönü ise, ciddi bir işe kalkışmadan gerçek yüzünü görmüş olman.

Kendini üzmene hiç gerek yok, moralini yüksek tut.

İleride pişman olabilirdin belkide böyle biriyle olduğuna.

Şimdiden bitmesi senin için daha hayırlı olmuş.

İyi akşamlar.

0|0
    2|0
  • Açık konuşmak gerekirse adam seni kullanmış :( üzgünüm gerçekler acıdır.İmkanın varsa bir daha çık sen posta koyup ayrıl gerçekten rahatlatıyor.

1|0
    0|0
  • sen ayrılarak şah çekmişsin. arkadaş oyunu iyi biliyor, mat etmiş seni...

0|0
    0|0
  • ne kadar beklemesi normal. 4 seneye 4 sene mi?

0|0
    1|0
    • bir hafta önce beni severken bir hafta sonra başkasını sevmesi ne kadar normal?

• işte belki sevmemiştir ya da sevmiyordur bilemeyiz ki

• olabilir

• Bir ara sırf intikam olsun diye eski sevgilimin eski sevgilisinin eski sevgilisiyle tanışmak için fırsat kolluyordum. Takma geç. Bir yere vardırmaz seni.

0|0
    0|0
  • Geçti bolunun pazarı sür eşşegi nigdeye de, anlamazsa zamanında yedigin hurmalar şimdi dötünü tırmalar de, oda olmadı senin karakterini ... de

1|0
    0|0
  • bisi deme. bence sanslisin boyle biri ile evlenmedigine.

1|0
    0|0
  • Canım benim ben sözlendim. Sözlüm seninle görüşmem durumunda yanlış anlayabilir. Lütfen beni bidaha arama dersen şoka girer toparlanamaz bidaha

0|0
    0|0
  • o zaten senden ayrılmadan bulmuştur onu. senden ayrılmasının nedeni de odur. seni bir gün arar mı bilmem ama ararsa açmaya bile değmez bence. sen de bırak artık onu düşünmeyi. geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Benim Hikayem daha beter :) sukret

0|0
    0|0
  • eğer tekrar görüşmek sitiyorsan görüürsün kimse karışamaz. ama istemiyorsan sırf egonu tatmin etmek görüşürsen salak durumuna düştüğünle kalırsın.

0|0
    0|0
  • go fuck yourself en güzel cevap olur :)

2|0
    0|0
  • lan sen ne yavsak bı adamsın lan dıyerek baslayabılırsın

0|0
    0|0
    • ya tamda öyle yani geçrektn

• oyleyse takma hıc umrunda degılmıs gıbı davran ohh tın rahat yanı hıc ıstıfını bozmadan hakaret de edebılırsın atıs da ohh ne guzel ya cok sevıyorum ınsanları harcamak bazen zevklı oluyo ya:)

• seni ararsa cevap bile verme.onu tamamen sil.bırak kudursun acısından ama yine de konuşma

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra zaten aramaz ama ararsada yanlıs numara dersin :d

0|0
    0|0
    • bencede aramaz artık sevgilisi var

• sakın o telefonu açma da naparsan yap, o daha önceden bulmuştur onu, kafasına koyup zamanla silmiştir seni, öyle bir anda olmaz, hele ki 4 yıllık ilişkide.. üzülme diycem ama faydası olmayacak, üzül, 2 hafta sonra geçiyor.

0|0
    0|0
  • seni engelledikten sonra mı o kıza seni seviyorum yazmıştı? facede ortak arkadaşlarınız var mı, yani o yazıyı öğrenebileceğini tahmin eder mi? bir de kız nasıl başkasıyla sözlüymüş ya :S

0|0
    0|0
  • çünkü uzun süre olmuş sizin ve siz ayrıldıktan sonra bi kuş misali kendini özgür hissediyor,ama az biraz bekle tekrar sana geri dönmek isteyecektir emin ol ;)

0|0
    0|0
  • Gerçekte seni sevmemiş. Onun için sadece hevesmişsin. Şimdiki arkadaşı da sadece bir heves. O çocuk asla mutlu olamaz bence

0|0
    0|0
    • çok kararsız dengesiz biri hayatımın içine etti resmen 4senede birşey bir adımmı ilerlemez hep geri gittiik

• Çıkar hayatından bence. Seni hakeden birini bul. Allah gönlüne göre versin

• demek ki seni kıskandırmak istemiş :))yanlış alarım

0|0
    0|0
  • sen dünyadaki 4 elementden birini simgeliyorsun. ateş,su,hava değil tahta olanısın diyeceksin

0|0
    0|0
  • Dönüp bakma bile numarasını biliyorsan meşgule at gitsin:))

0|0
    0|0
  • umursamaz davran.. dik dur bence

0|0
    0|0
  • bence sende birini bulup onu kıskandırmalısın

1|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 21

• bı benzerını ysamıstımm canım, ve sana bısey soylıyımmı aradan 2 yıl gectı bnden sonra takılmaya basladığı kız onu terkettı baskalarıyla oldu falan, ama şu an hala bana ulaşma çabalarını duyuyorum çevreden.ama tepkımden cekınıyorms ben muhabbete bıle gırmeme kararı aldım..ama dedığım gbı 2 yıl sonunda oldu bu, ılk zmanlar bende senın gıbı gelırse şöyle der canını yakarım derdım ama gelmdı..

1|0
    0|0
    • beklimmi yani arayıp konusmak kızmak istiyorum icimde birikti

• bnce bekleee...

• off ya oda beni gamze diye bir kızla aldattı off pekii

• Bence hiç muhatap bile olma telefon numaranı değiştir. gerçek niyeti evlilik olsaydı kaçmazdı niyeti başkaymış ilerde barışırsan bir 4 yılın daha gider kendini küçük duruma düşürme adam olan bırakmazdı başakasını bulan adamla ne işin olabilirki bu saatden sonra arardığında konuşmayımı düşünüyon bide hiçmi gururun kalmadı yok boşver bence

0|0
    0|0
  • Birşey demen illa ki gerekiyor mu? Bırak da seni tamamen kaybetmiş olsun, iki çift lafına kanar ona yine şans verirsin, olan sana olur, kendine güvenme...

0|0
    0|0
    • bu defa teli acayım bildiklerimi söyleyeyim dedim ama...belki susmak sessizce kaybolmaya devam etmek daha iyi

• Ne halleri varsa görsünler... Sen de artık yoluna bak...

• haklısın söylesem elime ne geçecek ki

• sen böyle birinden kurtulduğuna şükür et. ki nasıl sözlü oluyor? seni seviyorum yazmış diyorsun sözlüsünün midesi nasıl kaldırmış?

0|0
    0|0
    • kızın arası kötüymüs ozaman sevgilisiyle belliki kıskandırmak icin onu kullandı

• tencere yuvarlanmis kapagini bulmus sözlüsünü kandiran bir zilli kiz arkadasina esek gibi davranan bir hayvan*et be güzelim

• Sen onu şuan görmezden gel hiç mesaj atma ,konuşma elbet dönücek bir süre sonra sana. evlilik muhabbetleri erkekleri bunaltır onlarda yeni heyecan ararlar sen sadece sakin düşün ve dönerse. Sakin kendinden emin onu tamamen silmiş görmüyomuş gibi rahat konuş ve umrunda değilmiş gibi davran.

0|0
    0|0
  • verlimiş sadakan varmış.hayırlısı böyleymiş de geç.bi insan sevebilir ama karakteri degişmez.oda bunu yapabilcek kadar karaktersizmiş.bırak yaptıgıyla kalsın.

0|0
    0|0
  • Seviyorum, oda beni cok seviyor, ben ona guveniyorum yok bilmem biz citi dusuniyoruz kandrip sonra yatak atiyor, sikilinca hitc unmadin an cekip gidiyor. Kizlar evlenmeden ilskiyi giren hepinizin sonu ayni

0|0
    0|0
  • başkasını buldum de

0|1
    0|0
  • kalbimi kapatmışım sen gibilere, sende kendin gibi bi şerefsize aç :D demet akalının şarkısı geldi birden aklıma .d kafanı yormana bile değmez ararmı blmyrm ama ararsada cewap falan werme kendini bi halt sanmasın.

0|0
    0|0
  • asıldığın kız başkasının die sende ait olduğuna mı geldin.. ben köpeğimi başkasına teslim edince geri almam :D

0|0
    0|0
  • seni bidaha aramaz..merak etmre

0|0
    0|0
  • arkadaşım bence bu adam karaktersiz hiç üzülme dicem ama sen değer vermişsin belli inan haketmemiş seni sakın dönme arkana giden gider kalan sağlar bizimdir...

0|0
    0|0
  • Seni bi gün ararsa açma. :D

0|0
    0|0
  • CANIN CEHENNEME LANET OLASI PİSLİK DE..

0|0
    0|0
  • Belki de sen varken de vardı o kız. Bunu da düşün. Bitirmene daha çok yardımcı olur

0|0
    0|0
  • görüştüğü kız söylüyse seni kıskandırmak için yapmış besbelli deli gibi arar bi süre sonra

0|0
    0|0
    • ayrılmışlar geçmiş olsun bana

• Sadece hafifçe güldüm...

0|0
    0|0
  • sesini duyurma .

0|0
    0|0
    • arayıp içimdekileri dökmek istiyorum

• Dönerse sakııın kabul etmee

0|0
    0|1
  • cok gec artık ben oeski bend eilim dersin

0|0
    0|0
  • hiç birşey dme

0|0
    0|0
    • aradı aradı açmadım şimdi aramıyor sessizce çekildim hayatından...o bunları bildiğimi bile bilmiyor.başkası olduğunu yani.

Yükleniyor...