Sevgilinizin sizden önce yaşadıklarının önemi var mı?

Biraz önce soru sordum öpüşmeden sevişmeden sevemiyormuş bazı arkadaşlar peki sizden önce yaşadıklarının önemi var mı? doğal mı karşılarsınız yine

link

Güncellemeler:
cevaplarınız için teşekkürler herkes kendi düşüncesini söyledi evet bazı kızlarında yakınlaşma olmayınca terk ettiklerini söyleyenlerde oldu öyle olaylarda oluyor karışık durumlar...

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben doğal karşılamam o öpüşmeden sevişmeden sevemiyorsa kendine kendi gibi bir sevgili eş bulmak zorunda

ama o öyle diye herkes öyle olmak zorunda değil kişiye bağlı bence

hem zaten merak etme kişi kimi hak ediyorsa onu buluyor zaten her çıktığı ile öpüşen sevişen erkekler kızlar kendileri gibi lerini buluyor

0|0
    0|0
    • evet o çok doğru da bazısı var gününü gün eder evlenmeye geldimi temiz biri olsun diye koşturur durur ...

• malesef öyle yapıcak pek bişey yok ama burda sorumluluk ailelerde ailelerde tam bi avrupalı oldu ne yazıkki:(

• insanlar etraftan gördükleri gibi hareket ettikleri için çoğunluğun yaptığı doğal karşılanıyor artık

Erkekler Ne Diyor 16

• hanımefendi, afedersiniz ille de s*kip verin demiyorum ama yine de bir kadını beni tanımadan önce yaşadıkları için yargılamam, biz birlikte olmaya başladıktan sonra sadakatinden dürüstlüğünden ve o güne kadar yaşadıkları sayesinde o an olduğu şeyden sorumlu tutarım,değerlendiririm.

3|1
    0|0
  • onsuzda olur ama onlarla bir başka olur diyelim.

0|0
    1|0
    • Kıvırmanın böylesini görmedim ben :))

• Bu cevabı okuyan herkes böyle düşünür bence..

ben böyle düşündüm seni tanıdığımdan değil salt cevabın kastımdır..

• Bana benimle olduğu an gerek, benden öncesini ne yapayım... Dürüst olsun, düzgün olsun, sadık olsun... Ayrılacaksa oyunlar oynamasına gerek yok, direk söylesin.

Önemli olan benimle olduğu zamanlar...

0|0
    0|0
  • cavabını az önce yazdım link

0|1
    0|0
  • Ben asla öyle birşey demedim karşımdaki hayatımın kadınıysa elimi bile sürmem sadece o zarif boynundan teninin kokusunu icime çekerim okadar

0|0
    0|0
  • bence opşmeden sewşmeden de hayat gder bır şeklde onemlı olan bunlara ortam dogurmamak herşeyın kendılıgınden gelşmesı

0|0
    0|0
  • ben benden öncesini kurcalamam. o da benimkini kurcalamasın. önümüze bakalım, geçmiş geçmişte kalmıştır. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • işte önünüze bakmıyorsunuz sorun burada..

Geçmişini önemsemediğin kız ile geçici şeyler oluyor..

Geçip gidiyorsunuz kolay gözden çıkarıyor kolay kazanıyorsunuz..

Nasılsa bundan çok var hesabı..

Kusura bakma söylemek istedim kastım sen değilsin sen benden iyi bilirsin ki birçok hemcinsin böyle..

• üstü kapalı hakaret etmene gerek yoktu..

diğer yandan bundan bunu çıkaran bir beyinin kirliliği zaten ortada...

• geçmişin de önemi vardır tabiki alır eş yaparsın tarihi kalabalıksa milet güler adamın arkasından kaşarı aldı kendine eş yaptı diye

0|0
    0|0
  • Ya zaman o kadar farklıki senin o dediğin için senin leyla benim de mecnun olmam lazım

0|0
    0|0
  • öpüşülür koklaşılır... ama sevişmeye sıcak bakmıyorum

0|0
    0|0
  • kafasında bitirdikten sonra geçmişin hiçbir önemi yok

0|0
    0|0
  • o bazı erkekler ıcın geçerli bunlar olmadanda sevebılır bır erkek

0|0
    0|0
  • Tabiki var ben çok sevdiğimden bunun yuzunden ayrıldım mesela

0|0
    0|0
  • ÖNEMLİ ! ! !

0|0
    0|0
  • biraz önce koklamadan sevemiyorum demiştim

önemi yok doğal karşıladığımı belirteyim

0|0
    0|0
  • değişirrrrr duruma göreee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım onlar öyle..

İstediklerini alana kadar sevişmeden sevemezler

İstediklerini aldıktan sonra bu kız kirlendi derler..

Kızlar akıllı olsun bu oyunlara gelmesinler..

Çünkü onlar pek bir akıllı sanıyorlar kendilerini bizde enayiyiz ya inanacağız..

Rezilller işte rezillikleri ortada.. Ben ona sıvayıp bir de tüy dikme diyorum...

(erkeklerin hepsi kastım değildir özellikle namusun kadında olduğunu düşünen kendisnin namusunun temizliğinin bir banyoya baktığını söyleyen çok erkek gördüm burada kastım onlardır)

0|0
    0|0
    • sen beni nerden tanıyosunda kıvırmanın böyle diyosun?kalkıp iftira atma kimseye ayıptır.

• seni anlıyorum. seni epey kullanmışlar bu konuda sanırım ve öfkenin kaynağı da bu belli ki. geçmiş olsun.

• ben açıkçası sevişmenin aşkı alevlendirdiğini düşünüyorum tecrübelerimden dolayı...1 sene çıkıp sevmeye çalışıp hiç bişey hissedemediğim kız arkadaşımla şuan 3. senemiz ve evlenmeyi düşünüyoruz...ben burda kendi fikrimi söylüyorum sadece.lütfen yargısız infaz yapma.

Yükleniyor...