Sevgilinizin hayatınızın merkezi olmasını mı istersiniz, yoksa süregelen günlük yaşantınıza renk katan bir tad olmasını mı istersiniz?

Siz sevgilinizin hayatınızın merkezi olmasını mı istersiniz, yoksa süregelen günlük yaşantınıza renk katan bir tad olmasını mı istersiniz? Her saniye sizinle mi olmalı yoksa gün içinde belli zamanlarda mı ulaşmalısınız birbirinize?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hem hayatımın merkezi olmalı hemde beni çok sıkmamalı. Aradığımda yanımda olmalı. Dünyanın uydusu gibi etrafında dönebilirim ama yörüngemi ben belirlemeliytim. Dırdırcı kadınlardan asla hoşlanmam çok soru sormamalı nerdeydin neydin falan diye. Ben zaten onu asla aldatmam

0|0
    0|0
    • çok sıkmamak derken, yani sen aradığında ulaşabilmelisin ya da o sana aradığında ulaşmalı ama sürekli mesajlşarak seni sıkmamalı?

• Hayatımızı idame ettirmek için çalışıyorsam ve işim de bana göre önemliyse işimin arasında saçımı ne renge boyatayım akşam ne yemek yapayım diye telefon eden bir kadın itici gelir bana. Yani hayat bir kadın bir erkek bir ev ve yataktan ibaret değil. Ben evin ekmeğini çıkartmak için çalışıyorsam kafamın rahat olmasını isterim. Kayınpederim mültimilyoner olsa ve size ben bakarım dese bile ben ekmeğimin peşinde koşmalıyım. Erkeklik sallanan tespihte atılan narada değil eve getirilen ekmekte saklı

Erkekler Ne Diyor 7

• personal space ler baki kalmak üzere odaklanmalı insanlar birbirine. çıtır çerez gibi ilişki istemem. girmiyorum zaten öyle olunca

0|0
    0|0
  • Gazla beraberlik tez ayrılık getirir derler arada özlem olmazsa askın tadı olmaz

0|0
    0|0
  • merkez o olmamalı yerıne gore davranılmalı ve sıkıcı olunmamalı

0|0
    0|0
  • renk katan

gün içinde belli zamanlarda mı ulaşılan

0|0
    0|0
  • ben bunalırım her saniye benimle olmasından sıkılırım

0|0
    0|0
  • benım ömrüüm olmasınıı ısterdım bu yeterlımı

0|0
    0|0
  • belli zaman dilimlerinde olması çok daha makul.. çünkü araya az da olsa özlem girmesi ilişkiyi güçlendirir öyle değilmi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...