Fenerbahçenın Avrupa'daki yenilgileri neler?

Fenerbahçenın avrupada başarılarını ve başarısızlıklarını yazarmısınız?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• en büyük başarısı ş.ligi çeyrek final

başarısızlılığı ş.ligi 0 puan

0|2
    0|0
  • cl de çeyrek final... başka da gerçek başarı yok... zaten onu da yapan adamı kovdular... kovan adamı da hapisten çıkarıp tekrar başkan seçtiler... fb bjk gs olayı değil bu türk kafasının ürünü. gs bjk ninde lucescu olayları malum... iyi yöneltimeyen kluplerimiz anca asıda bir böyle başarı elde eder. asırda 3-4 tane eden de zaten avrupa fatihi oluyor durum böyle olunca

0|2
    0|1
  • Başarıları arasına UEFA kupasını da eklemek üzere..

0|4
    1|1
  • bi çeyrek finali var..ama başarısızlıklarını yazarsak gece olur uykum gelir :)

0|2
    0|2
  • Şl liginde grupta 0 çektiğini söylememiz yeterli herhalde

0|1
    0|0
  • benim ilk aklıma gelen manchester a 6 0 yenildiği maç

1|2
    0|3
  • General Harrington Kupası uluslararası arenada bir Türk takımının kazanabileceği en anlamlı kupadır bence

İşgal kuvvetleri gider ayak onur kırma amaçlı bir organizasyon düzenlemek isterler ve bu şekilde ilanda bulunurlar:

"Gardler Muhteliti Türk kulüplerine meydan okuyor. Galibine, Başkumandanın adını taşıyan büyük bir kupa verilecek bu maça Türk kulüpleri diledikleri gibi takviye de alabilirler."

Fenerbahçe anında cevap verir:

Fenerbahçe Kulübü yalnız kendi kadrosuyla bu maçı şartsız olarak kabul eder."

Fenerbahçe kupayı alır, o sırada Lozan görüşmelerinde bulunan İsmet İnönü bile bu zafere kayıtsız kalmayıp telegraf çekerek tebrik etmiştir.

link

0|0
    0|1
  • Şampiyonlar liginde Zico zamanında çeyrek finale çıkmıştınız. Gurup maçlarında İnter'e atılan o Deivid'in müthiş golü ve asisti yapan Alex'in Maxvel'e attığı o güzel çalımı hiç unutmuyorum. Müthiş bir seneydi Fenerbahçe için. Bir GS'li olarak haklarını yiyemem.

0|0
    0|0
  • Napcan sevgilinle laf dalaşına mı gireceksin :))

0|1
    1|0
  • Dönemin en güçlü takımlarından Bordeaux'u deplasmanda yenmişlerdi, onun dışında 1996'daki Man United maçına dek başarıları yoktu. Böyle tek tük maç kazanmaya "başarı" dememek lazım. FB'nin tek başarısı Ş.Ligi'nde çeyrek final oynamak. Ki bunu 1986'da Beşiktaş (şampiyon kulüpler kupasıydı) ve 2001'de Galatasaray da yaptı. Başarısızlığı da 2001'de Ş.Liginde puan alamamak

0|0
    0|0
  • manchectr unıtedı 40 yıl sonra kendı evınde yenen takım manchestre tek hatrıck yapan takım uefa gruplarında enfazla puna toplayan sampıonlar lıgınde ceyrek fınal oynayan ben dogtukdan sonra olanlar bunlar

0|0
    0|1
  • Bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçe de dahil tüm takımlarımızın avrupadaki başarılarının ve başarısızlıklarının önünde saygı ile eğiliyorum ve yazmak istemiyorum..

0|2
    0|1
  • en büyük başarısı şampiyonlar ligi çeyrek finali...

0|3
    0|0
  • pendikspor ve budapeşte =)

0|3
    0|3
  • Başarıları

Şamp. ligi çeyrek final

M.united galibiyetleri 1-0 ve 3-0

Başarısızlıkları

Şamp. liginde 6 maçta 0 puan

Y.boys diye bi köy takımına elenme

Başka kaydadeğer bir başarısı ya da başarısızlıkları yok diye biliyorum

0|0
    0|0
  • İnternetten arastirsan bulabilirsin

0|0
    0|0
  • hangi birini yazalım yaaa. 105 yıllık çınar, buraya nasıl sığar? geçmiş olsun.

0|0
    0|4

Kızlar Ne Diyor 2

• fenerliysen geçmişi boşver geleceğe bak,değilsen napıcan boşver sen kendi işine bak..

0|2
    0|0
  • fener herzaman basarısızdır :D

0|3
    0|3
Yükleniyor...