Galatasaray - Manchester United ( yedekleri ) maçı ile ilgili bir soru

doğrusunu söylemek gerekirse ; ben o maçta oynayan manchester united takımının yedek kadrosunun , türkiye liginde ilk 3 e oynayabileceğini düşünüyorum. çok mu abartılı bir görüş ?

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan gerizekalılar sizin o küçümsediğiniz "manchesterin yedekleri" dediğiniz kadronun değeri bile 150 milyon euro galatasarayın kadro tüm kadrosunun değeri 125 milyon euro.Çekemeyen fenerliler gelmiş şov yapıyolar.Daha spartağı yenip şampiyonlar ligine bile gelememişler avrupa liginde grupta 1. ler diye kendilerini bi bok sanıyolar.Ulan manchester dediğiniz takım dünyanın real ve barcelonadan sonraki en büyük kulübü sayılabilecek büyüklükte bi klüp.Siz şampiyonlar liginde hiçbir takımı küçümseyebilecek kapasitede değilsiniz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• M.Yunaytıt çok mükemmel oynadı GSnin stadında bana kalsa hem de yedeklerle .Gsnin Komik bir galibiyet anısı bu olmalı.:)

0|0
    0|1
  • Fener alır bu maçı ,söyleyeceklerim bu kadar kesin ve net ...

0|1
    0|3
  • yedeklerini yendik ama onlar bile bizim ligimizde olsa en başta yer alırlar.yedeklerini yenmenin kompleksimi bu ne?aslarını yenseydiniz de yedekleri için böyle bir düşünce içine girecekmiydiniz merak ediyorum:))

0|1
    0|1
  • Kınadım .

0|0
    0|1
  • Abartısız bir görüş.

0|0
    0|0
  • Sen Manchester'in adamımısın len...

Cem Yılmaz-Ersin Korkut diyalog (Doritos reklam kamera arkası)

0|0
    0|0
  • Yedek kadrosunda'damı 11 kişi oluyor...

1|1
    1|1
  • ekinoks yia:( sen böyle değildin yia:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• bende koyu gs'liyim. ama united'ın yedekleri, türkiye'nin en iyi kadrosuna sahip fenerbahçe dahil türkiye'deki her takımdan daha kaliteli, bu yedekler devamlı her maç bi arada oynayıp istikrar kazanırlar, ve bi takım gibi olmayı başarırlarsa bırak ilk 3'e girmeyi şampiyonda olurlar. peki o zaman galatasaray maçı nasıl kazandı diyeceksiniz ? galatasaray bu maçı united liderliği garantilediği ve iddiası kalmadığı için kazandı. yani united maça aşırı derecede asılmadı. rahat geldiler çünkü 4.maçlar sonunda işi zaten bitirmişler. hemde uzun zamandır bu yedekler beraber 11 kişi 1 takım olarak bir arada oynamaya alışmamışlar. açık söyleyim başka şartlarda galatasarayım kazanamazdı.

0|0
    0|0
  • Manchaster as kadrosylada çıksaydı o gün yenerdik İngilterede As Manchastere 10 kişi defans yaptıdığımızı herkes biliyor üüstlek 2 penaltımız verilmedi

0|1
    0|0
  • o kadro ilk 5 e giremez ligde

0|0
    0|0
  • ekinokswest, o akşamki kadro değerleri ManU 120 milyon euro, GS 90 milyon euro... sence? Bahsettiğin takım hali hazırda türkiyede direk şampiyonlığa oynar ve olur.

0|0
    0|0
  • ne ilk 3 ü ya

adamları hiç bir iddiaları olmadığı halde kendi sahamızda zor zor yendik

geçen senenin açık ara şampiyonu ve bu senenin lig lideri böyle zorlanıorsa

bu mençıştır bizim ligde direk şampiyonluğa oynar ve büyük ihtimalle de olur

(tarla inşaatçılar falan olmadığını varsayarsak tabi)

0|0
    0|0
  • önemli olan şu manchester cluj karşılasmasına yedekmi çıkacak yoksa as takımmı eğer as takımla çıkarsalar işte ozaman çok kişinin aklına bir sürü şey gelir

0|0
    0|0
  • o mantıkla gidiyorum karabük perişan ederdi manuyu

0|0
    0|0
  • şampiyon olur, sonra playoff çıkarırlar feneri şampiyon yapmak için, fenerin şansı yaver gider paly off ta son anda şampiyonluğu kaçırıp asıl şampiyon biziz en fazla puanı biz topladık paly off larda diyerek cumhuriyeti ilan ederler yine :)

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum. Çünkü normal bir takım olsaydı belki de GS daha rahat oynardı. Takımın prestiji olduğu için haliyle biraz çekinme oldu. Türkiye liginin bir takımı olsaydı her takım çok rahat çıkardı karşısına. O takımla da ilk üçte olur demek çok saçmalık diye düşüyorum.

0|0
    0|1
    • Dikkat ettiniz mi gs hangi maçta bu kadar seri pas ve ileriye hızlı ataklar yaparak şeklinde. Avrupayla bizim futbol anlayışımız farklı bizden daha çok üstünler. Adamlar bizden daha hızlı ve seri oynuyorlar maçı izlediyseniz galatasaray ilk dakıkalarda çok güzel bastırdı ve sonlara doğru yoruldu oyuncu değişikliği yaptı ama oyunu hızlandıramadı. Bu adamlarda oyun hızlı çıkan adamın yerıne gelen yine aynı kapasitede

• ancak böyle avutun kendinizi ezikler,bjk old traforda yenerken,fener kadıköyde 3 tane atarken böyle konuşmuyodunuz ama ezikler.

1|1
    0|1
  • çok doğru bi görüş, hatta şöyle söyliyim o kadrodan kimseye transfer teklifi yapamazsın, türkiyeye getiremezsin

0|0
    0|0
  • galatasaray kazandı ama çok iyi futbol oynamadı bence basında çok abartıldı Amrabat falan bi galatasaraylı olarak yenildiğimiz manchester maçında daha iyi oynadığımızı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • futbol becerisi sınırlı adamlar fiziksel olarak üst düzeyde kalabildiği sürece bizim ligde ve genel olarak birçok ligde üst sıralara oynar.bizim ligde şampiyon olur orası ayrı

0|0
    0|0
  • ingilterede zor kurtuldular elimizden, öyle çok elit bir takım değil ki rooney var bitek bide sir leri.

0|0
    0|0
  • yedek kadroya bile sonradan giren young 25 milyon euro:))

0|1
    0|0
  • Ferguson maça yedek sakızı ile çıkmış diyolar ne diosunuz ?

0|1
    0|0
  • Gayet doğru bir tespit.M.utd'nin yedek takımımı olur.

0|1
    0|0
  • oynanan futboldan belli değil mi bu zaten=)

0|0
    0|0
  • Dogru bir gorus

0|0
    0|0
  • Ben başından beri söylüyorum;)

0|0
    0|0
  • yerinde bir görüş.

0|0
    0|0
  • yoo haklısın aynı kanıdaym

0|0
    0|0
  • Yok artık sende o kadarda iyi bir takım değildi.

0|0
    0|0
  • ekinoks ayrıl artık şu kızdan aramıza dön

0|0
    0|0
  • Şampiyon olamazlar ama iyi derece yaparlar

0|0
    0|0
  • O yedekler Türkiye liginde şampiyonluğa oyna, ilk üç ne ki?

0|0
    0|0
  • bir gs li olarak güzel avuntu senin için sanırım...

0|0
    0|2
  • Abartılıyor, adamlar yedekle çıktı sahaya GS'nin daha iyi bir performans sağlaması lazımdı.

0|0
    0|0
  • o kadarda değil adamlarda 17 yaşında ronaldo yeteneğinde bi futbolcu olsa KOYMUŞlardı cincona

0|0
    0|1
    • sen neleri kovalıosn öyle ya :D

• diyorlarya fener yedeklerini yendi untiedin diye. o yedeklerde rooney we ronaldo wardı ama cinconun oynadıgı yedeklerde ronaldo ve rooney gibi gelecek vaad eden oyuncu yoktu olsaydı koyarlardı zaten

Yükleniyor...