4 ayda 24 kilo verdim ama?

yeme icmeye ck duskundum cola ekmek donerler kebaplar :) 4 ay içinde ekmek ve colayi hayatımdan cikararak yogun bir spor ile 24 kilo verdim. Bu kilolar kastan degil yagdan verildi. kontrolumu yaptırdım
şu an 62 kilo boyum 168 ve 55 kilo dusmek istiyorum
1 ay spora ara vermiştim yeniden basladm ancak bir gram bile veremedim ayni sekilde cola ekmek abur cubur tuketmedigim halde. kkalan 7 kilom için diyet onerisi olan ya da baska bir sey

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahları
    1-2 yumurta
    50-100 gr yulaf ezmesi eti lifalif tavsiye ederim az yağlı süt ile tüketiniz isteğe göre meyve veya kuru yemiş ekleyebilrisinz kasenize

Öğün aralarında kepekli ekmek tüketiniz 2 dilimi geçmesin. Sebze tüketin bol bol. Protein ihtiyacınızı karşılayın mutlaka bol proteinli beslenin karbonhidrat, yağ ve şekeri azaltın.

Gece 8 veya 9 dan sonra bir şey tüketmeyin.

Soğuk su ile duş almak açlık hissini uyandırır ve metabolizmayı hızlandırır haliyle daha çabuk kilo vermenize yardımcı olur.
    Soğuk su içmek (abartı derecede soğuk değil ve abartıya kaçamyın bu yöntemde). Bu yöntemde vücudunuz normal ısınızı karşılamak için daha fazla ısıya ihtiyaç duyar bu da daha çabuk kalori vermenize yardımcı olur.
    Haftada 1 kez bile olsa kaçamak yapmayın. Disiplinli olun.

Makarna, pilav (beyaz), beyaz ekmek gibi besinleri tüketmeyiniz.
    Karbonhidratı azaltmanız yeterlidir tabi günlük protein ihtiyacınızı da karşılamayı unutmayınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 58-59 kilo ortalama olarak normal kilonuz. Yani üç kilo daha verseniz yeterli olur. Spor yapmaya ara vermeyin, biraz daha uzun sürecektir.

2|0
    0|0
    • ben zayif olmak istiyorum 3 kilo beni daha ince gostermez oyuzden 7 bana kalsa 10 kilo vermek istiyorum ama herkes cok kotu olur oyle dedigi icin 7 de sabit kildim :)

• Günde ortalama 1000 kaloriyle falan yetinmek zorundasın o zaman uzunca bir süre :D

• Keşke bende 24 kilo alsam

0|0
    1|0
    • Niye 50 kilomusun

• sporda yap vücudun sekilli olsun ben spor yaptigim icin surekli kilomdan daha asagi ve sekilli vucudum var. sporsuz duz odun gibi oluyor insan :)

• 10 kg dambil bukbuk sınav ve mekik calisiyorumbos durmuyorum

• bende kilo almak için diyet uyguluyorum :D ve aldım da 6 kilo almışım :D 1.75 kilo 60 :D

0|0
    0|0
    • İyi iste ne guzel. sen ye ic yine metabolizma hizli belliki o yuzden almiyorsun benim guatrm var ve yavaş oldugu icin kilo ona ragmen milletn 1 yilda verdigi kiloyu 4 ayda verdim

• ben yesem onlari verdiklerimi direk geri alirim senin yediklerini benim yemem hayal gibi. :) metabolizma farki iste
      hormonlarn fazla calisiyor oyuzden yediklerini yakiyorsun. birde erkekler bayanlara gore daha cok kalori yakiyor

• aynen öyle :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabir et mutlaka verirsin pes etme başarılar :) birde bir günde kaç dilim ekmek yiyordun

0|0
    0|0
  • vay be helal olsun.. diyestisyene git kalan için.. o direnci kırmayı biliyordur

0|0
    0|0
    • nasıl iradeli olabiliyorsun.. motive ediyorsun kendini

• ben kendi diyetisyenim oldum o surecte hic gitmedim diyetiisyene kalori hesaplamalarımi kendim yapardm hep. sanirim vucudumun kilosu bu oyuzden asagi dusemiyorum

Yükleniyor...