Kızların kalçalarının büyük olması

Kızların kalça yada başenlerinin sebebinin "Babaları ile aralarındaki anlaşmazlık " olduğunu biliyormuydunuz. Babası ile sorunlu kızların kalçaları hep büyük düşüncelerinizi merak ettim ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Benim babamla sorunum hiç yok ama kalça kaç cmden sonra büyük sayılıyor onu de hele?

0|0
    0|0
    • O zaman ıkıncı secenek bebekken kalcan genıs olsun diye erken oturturmuslar eskiden köylerde adetti kızların kalcaları geniş olsun die erkenden oturtuluyordu bebekler :D

• Annene sora bilirsiniz ..

• Benim emeklemem zaten garipmiş...Oturup ayaklarımı uzatıyormuşum popomu çeke çeke gidiyormuşum...Yani ben hep oturan biriymişim sormaya gerek yok :D hahaha

Kızlar Ne Diyor 5

• Şimdi bu durum şöyle açıklanabilir ; babası ile arası açık çünkü babası evden çıkmasına izin vermez o da yayar totoyu evde oturur , ee ne demişler karpuz yata yata büyür ... İnandınız mı ?

1|1
    0|0
  • Çok saçma.

0|0
    0|0
  • Çok saçma ..

0|0
    0|0
  • alakasi yok. spor yaptigin surece kalcalarin zaten cok buyuk olmaz. o debgesiz beslenen kisilerin oyledir. konuyu ona baglamayin

0|0
    0|0
  • ne alakası var la?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ilginç tespit

0|0
    0|0
  • :D:D arkadaşım sana da hep sorunlular mı denk geldi

0|0
    0|1
    • yok yolda görüp yarım dünya kızlara baktımda :D sonra öyle arkadaslarıma baktım kızlar genelde böle böle adamlar arastırmıs bende arastırdım :D arkadas

• ben daha çok genetik ve bunun üzerine az da etkili olsa yiyip içip toto üzerine oturma, yatma diye biliyordum ama

1|0
    0|0
  • buna katılmam imkansız. benim sevdiğim insan babası ile aynı ortamda bile durmaya dayanamazken mankenlere taş çıkartacak fiziği var.

0|0
    0|0

• bü ülkede babası ile iyi geçinen kız yok demektir.

0|0
    0|0
    • :) evet babam salmıo dısarı cıkamama ızın vermıo dıe kız arkadasın hıc solemedımı sana

• ben kız arkadaş edinemiyorum.. a sosyalim:(

Yükleniyor...