Etek ve ayakkabı uyumu nasıl olmalı?

bayanlar diz hizasında bir eteğin altına en güzel ne tip bir ayakkabı giyerdiniz

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Etek klasik ise ince topuklu çantamın rengine uygun bir ayakkabı tercihim , spor bir etek ise renkli topuklu takınyalarım :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kalem etek tarzi dar kesim ise platform yada stiletto tarzi hos oluyor.

pileli ,mini balon eteklerle filanda dolgu topuklar guzel durur.

0|1
    0|0
  • Eteğin tarzına bağlı birazda klasik bir etek ise topuklu platrform bir ayakkabı giyerim bu eteği daha alımlı gösterir, spor kot bir etekse tank (dolgu topuk) aynı tonlarda kot bir ayakkabı tercih ederim karar senin... ;-)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • babet:)

0|0
    0|0
  • klasik bi eteğin altına topuklu gider

0|0
    0|0
    • hiç giydin mi? uzun bir gece ise topuklu ayakkabı ayağını yorabilir şikayet etme sonra :)))

• platform topuksa hiç sorun olmaz ;)

• Boy uzunsa babet olabilir. Kısa ise topuklu ayakkabı.

0|0
    0|0
  • Babet =)

0|0
    1|0
  • Diz hizasında eteğim yok :). Olsa idi diye düşünelim. Eteği görmem lazım. Klasik mi, spor mu, pileli mi, yırtmaçlı mı, nerede giyecek, ne ile giyecek?

0|0
    0|0
    • klasik diyelim bir iş toplantısına

• 6 cm hımm iyi şeçim diz hizası eteğim yok dedin ama sanırım 6 cmlik bir ayakkabın var :))

• 6 cm ince topuktan ziyade benimkiler 10 cm üstüdür.

Erkekler Ne Diyor 2

• Her iki sorunda da fetişistlik sezdim öylemi?:)

0|0
    0|0
    • merak deyelim ilgi yani :)) sende var sanırım.

• bilmem fetişin tanımını yapmak lazım :))

• boşver takıl kafana göre,meraktır ilgilisindir yada her neyse.içinden nasıl geliyorsa yani.ayrıca karşı olduğum yada yadırgadığım bir durum değil bu.herkes nasıl isterse öyle yaşar.ben birazda espirisine bir cevap verdim.öyledir yada değildir önemi yok yani:)saygılar..

• senmi giycen

0|0
    0|0
Yükleniyor...